HomeMagazinTuğba Özerk’e hırsız şoku!

Tuğba Özerk’e hırsız şoku!

Tuğba Özerk’e hırsız şoku!


Tuğba Özerk ile geçtiğimiz haziran ayında dünyaevine girdiği Gökmen Tanaçar, hem tatil hem iş için gittikleri Yunanistan’ın başkenti Atina dönüşü, evlerine giren hırsızın şokunu yaşadılar.


Tuğba Özerk, iş insanı eşi Gökmen Tanaçar’la birlikte gittiği Yunanistan dönüşünde büyük bir şok yaşadı. Çift, Bebek’teki evlerine hırsız girdiğini fark ettTatildeki Gökmen Tanaçar-Tuğba Özerk çiftinin evde olmamasını fırsat bilen hırsızlar, kasayı açamayınca, götürmek için uğraşsalar da başarılı olamadılar. 

Evi dağıtarak, değerli eşyaları aldıkları öğrenilen hırsızlar, 41 yaşındaki şarkıcının kostümlerini de çaldı. Çift, evlerine giren hırsızlardan şikayetçi oldu. Tuğba Özerk’in hırsızlık olayından çok etkilendiği öğrenildi. Vakit kaybetmeden evlerinin kapı kilidini değiştiren ikilinin, önlemlerini de artırdığı öğrenildi.

“POP MÜZİĞİ REZİL ETTİLER” 


Yeni şarkısı ‘Halaybaşı’nı müzikseverlerle buluşturan Tuğba Özerk, popçu Edis, Zeynep Bastık ve ‘Reynmen’i eleştirmişti. Twitter hesabından paylaşımda bulunan şarkıcı, “Hep mi ritim aynı olur? Edoş, Zeynoş bir de Reynoş çıktı başımıza. Bir de birliktelik kurmuşlar. Bu pop müziği rezil eden insanlar. Öperim” ifadelerini kullanmıştı. 

Özerk, ardından, “Sahte okeyler. Hep dön, dön aynı. Öptüm” paylaşımında bulunmuştu. Şarkıcının gönderileri takipçilerini ikiye bölmüştü.