HomeMagazinMirkelam’dan Müzik ve Evlilik Yanıtı!

Mirkelam’dan Müzik ve Evlilik Yanıtı!

Mirkelam’dan Müzik ve Evlilik Yanıtı!

Ünlü şarkıcı Mirkelam, 10 yıldır birlikte olduğu Aysen Sabancı ile Nişantaşı’ndaki bir hastanenin çıkışında objektiflere takıldı. Mirkelam, gazetecilerin ‘evlilik’ ile ilgili sorularını yanıtladı.

Uzun zamandır güzel bir ilişki içerisinde oldukları bilinen Fergan Mirkelam ve Aysen Sabancı Nişantaşı’nda görüntülendi. Otomobillerini beklerken görüntülenen ikiliden Sabancı görüntülendiklerini fark edince, şarkıcıdan ayrılıp başka bir köşede beklemeyi tercih etti.

Bir dönemin ünlü şarkıcısı ise ayaküstü söyleştiği basın mensuplarının sorularını yanıtlayıp şöyle konuştu; “Arkadaşlar uzun zamandır müzik yapmıyorum, yapmayı da düşünmüyorum. Özel bir nedeni yok ama müziği de bırakmadım.”

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Ünlü şarkıcı, gazetecilerin yönelttiği “Ufukta evlilik var mı?” sorusuna ise “10 yıldır bir aradayız, şimdilik öyle bir şey yok. Bu şekilde gidiyoruz” yanıtını verdi.

Mirkelam, ‘Bir gecede şöhret olma’ eleştirilerine şu yanıtı vermişti; “Siz bir gecede mi âşık olduğunuzu sanıyorsunuz? Ailenizden aldıklarınız, seyrettiğiniz filmler, okuduğunuz kitaplar, hayalleriniz, fotoğraflar, hayran olduğunuz insanlar, artistler… Hepsini toplayın.”

“Aşık olduğunuz anı öyle denkleştiriyorsunuz. Bir gecede meşhur olmak diye bir şey yok. Oraya gelene kadar canınız çıkıyor ama bunu anlatmanız mümkün değil.”

“ALTI KAT İNİP ÇIKTIM” 

Sevilen sanatçı ilk sahne heyecanını da şöyle anlatmıştı; “Sahnede sadece bir kez çok heyecanlandım o da 90 yılıydı. İskender ile Altın Güvercin’e katıldık. Üniversiteye gidiyorum. Karşılıksız çek diye bir şarkı yaptık.”

“O gece Çeşme’de bir yarışma düzenleniyor ve ben şarkı söyleyeceğim. Buraya kadar çok doğal; İskender yanımda olacak, o klavye çalacak… Bir baktım arkada 30 kişilik bir orkestra! Timur Selçuk orkestra yönetmeni ve TRT canlı yayınlıyor. Kayahan ağabeye telefon açtım konser öncesi, ağabey ben ne yapacağım şimdi diye?”

“Böyle bir şey bir kere yaşanıyor ve müthiş yaşanıyor… Kayahan ağabey de çok ‘gerçekçidir’ böyle ‘direkt’ söyler: ‘Altı kat merdiven tırmanmış gibi olacaksınız’ dedi. Otelim beş katlı idi. Çıktım beş katı şarkı söyledim, aşağı indim, tekrar yukarı çıkıp şarkı söyledim 3 dakika… Ama yine de heyecanlandım tabii.”