HomeMagazinŞeyma’dan Serenay Sarıkaya’ya gönderme!

Şeyma’dan Serenay Sarıkaya’ya gönderme!

Şeyma’dan Serenay Sarıkaya’ya gönderme!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, “Neden sürekli aynı kişilerle kampanya yapıyorlar” diyerek, Serenay Sarıkaya’nın reklam yüzü olduğu firmaya yakın arkadaşı Dila Tarkan’ı önerdi. Bu paylaşımı ile ünlü oyuncunun hayranlarının tepkisini çekti. Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, bir tekstil firmasının partisine katılan Serenay Sarıkaya’yı üstü kapalı bir şekilde hedef aldı.

“MARKA YÜZÜ SEN OLMALISIN”

 Subaşı’nın yakın dostu, influencer Dila Tarkan da aynı partideydi. Şubaşı, Tarkan’ın paylaştığı bir kareye, “Neden sürekli aynı kişilerle kampanya yapıyorlar acaba? Bence artık marka yüzü en olmalısın” yorumunu yaptı. Sosyetik güzel Dila Tarkan da arkadaşı Subaşı’na yanıt olarak, “Şeymoş’um benim” dedi. İkilinin bu mesajlaşması sosyal medyada gündem oldu.

“ŞEYMA, SERENAY’I KISKANIYOR” 

Subaşı’nın, güzel oyuncuyu kıskandığını iddia ewden Sarıkaya’nın hayranları tepki gösterdi. “Şeyma, Serenay’daki aurayı başkasında bulamıyorlar, “Serenay’ı yedirmeyiz”, “Fenomenler iş kapma peşinde” şeklinde yorumlar yaptılar. Bazı sosyal medya kullanıcıları da Şeyma Subaşı’yı savundu. “Ne bu Şeyma düşmanlığı? Kimseyi şahsi eleştirmemiş” şeklinde yorumda bulundular. Öte yandan Dila Tarkan’ın, önceki gün katıldığı davette, Serenay Sarıkaya’nın daha önce poz verdiği kıyafetin aynısını giymesi dikkatlerden kaçmadı.