HomeMagazinUmut Evirgen’den Serenay Sarıkaya itirafı: Evet aşk yaşıyoruz

Umut Evirgen’den Serenay Sarıkaya itirafı: Evet aşk yaşıyoruz

Umut Evirgen’den Serenay Sarıkaya itirafı: Evet aşk yaşıyoruz

Bir dönem Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun’la aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen ile birlikte olduğu iddia edilen Serenay Sarıkaya, yalanlamıştı ancak aşk itirafı Evirgen’den geldi. Oyuncu Serenay Sarıkaya (29) ile Melisa Şenolsun’dan ayrılan işletmeci Umut Evirgen’in (32) aşk yaşadığı iddiaları bir süredir magazin gündemindeydi.

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusu üzerine, hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koymuştu. Sarıkaya’nın, Evirgen’in sahibi olduğu mekana gittiği öne sürülmüştü. Ünlü işletmecinin, “içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için mekanı kapattığı” haberleri çıkmıştı. Güzel oyuncu, “Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım” ifadelerini kullanmıştı.

Umut Evirgen’den ise dün akşam şaşırtan bir açıklama geldi. Ünlü işletmeci, ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine güzel oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etti. ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirinden görüntü almamasını rica eden Evirgen, “Benim mekanım dışında istediğin yerde görüntü al ama bu gecelik bizden görüntü alma” dedi. 32 yaşındaki işletmeci, muhabirin “O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusuna ise “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” şeklinde flaş bir cevap verdi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzun süredir ekranlardan uzak olan Serenay Sarıkaya, geçtiğimzi yıl kendisinden 19 yaş büyük komedyen Cem Yılmaz’dan ayrılmıştı.