HomeTv dünyasi‘O Ses Türkiye 2022’ yılbaşı özel şampiyonu belli oldu

‘O Ses Türkiye 2022’ yılbaşı özel şampiyonu belli oldu

‘O Ses Türkiye 2022’ yılbaşı özel şampiyonu belli oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yılbaşı gecesi gelenek haline gelen ‘O Ses Türkiye’ yayınına yine birbirinden ünlü isimler konuk oldu. Peki yılbaşı özel programında kazanan jüri üyesi kim oldu? İşte geceye damga vuran performans ve söyledikleri şarkılarla ilk 5’e girmeyi başaran ünlüler…
Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel bölümünde, sanat dünyasının sevilen isimleri birbirinden başarılı performanslar sergiledi.

Eğlenceli anların ekran başındaki izleyicilerle buluştuğu yarışmada; Damla Sönmez, Cem Davran, Perihan Savaş, Ozan Akbaba, Gökçe Bahadır, Murat Yıldırım, Merve Dizdar, Hazar Ergüçlü, Berfu-Eser Yenenler, Feyyaz Şerifoğlu, Sarp Akkaya, Yasemin Sakallıoğlu, Sabri Sarıoğlu ve İlayda Alişan sahne aldı.

‘Voice of Germany’ye katılan söylediği Tan’ın ‘Yalan’ şarkısıyla adından söz ettiren ve performansı ile hem jüriyi hem de izleyicileri büyüleyen Zeynep Avcı, O Ses Türkiye yılbaşı özel programının sürpriz konuğu oldu.

O Ses Türkiye yılbaşı şampiyonu Oğuzhan Koç’un takımı oldu. Eser-Berfu Yenenler çiftinin seslendirdiği parça en iyi şarkı seçildi. Ünlü şarkıcının takımında ünlü çiftin yanı sıra Yasemin Sakallıoğlu da yer alıyordu.

Yarışmada ilk beş şöyle oluştu:

  1. olan yarışmacı : Damla Sönmez
  2. olan yarışmacı : Feyyaz Şerifoğlu
  3. olan yarışmacı : Gökçe Bahadır
  4. olan yarışmacı : Yasemin Sakallıoğlu
  5. olan yarışmacı : Eser-Berfu Yenenler

“BİR AYDIR DANS DERSİ ALIYORUM”
Eser Yenenler, eşi ile Edis’in ‘Martılar’ şarkısı eşliğinde dans ettiği ve birinci seçilen performansı sonrası Instagram hesabından “Güzel geçsin diye yılbaşı geceniz bir aydır dans dersi alıyorum ben. Mutlu yıllar herkese” paylaşımı yaptı.

Berfu Yenenler ise sosyal medyada “2022 parıl parıl parladığımız bir sene olsun. Sizce size nasıl sürprizlerimiz vardır akşama. Hazır mıyız bakın benim heyecandan kalbim durdu durucak” notunu yazdı.

O SES TÜRKİYE 2021 YILBAŞI ŞAMPİYONU KİM OLMUŞTU?
Cemal Can Canseven, Kerem Bürsin, İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir’den oluşan Ebru Gündeş takımı, ‘O Ses Türkiye 2021’ yılbaşı özel bölümünü şampiyon olarak tamamlamıştı.