HomeMagazinMiray Daner-Oğulcan Engin çiftinden aşk dolu yeni yıl pozu

Miray Daner-Oğulcan Engin çiftinden aşk dolu yeni yıl pozu

Miray Daner-Oğulcan Engin çiftinden aşk dolu yeni yıl pozu

Geçtiğimiz temmuz ayında oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile iki yıl süren birlikteliğini sonlandıran Oğulcan Engin, Miray Daner’le yeni bir aşka yelken açmıştı. Yılbaşı gecesini birlikte geçiren çiftten Engin, aşk dolu pozlarını Instagram hesabından paylaştı.
Nikah masasına oturması beklenen Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu, iki yıllık ilişkilerini geçtiğimiz temmuz ayında noktalamıştı. Yalnızlığı kısa süren Engin, son olarak gönlünü oyuncu Miray Daner’e kaptırmıştı.

İLK KEZ EL ELE
Ünlü çift, yaklaşık üç ay önce Bebek Hotel’den çıkarken ilk kez el ele objektiflere takılmıştı. Güzel oyuncu, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna, “Güzel gidiyor” yanıtını vermişti.

Hızlı adımlarla araca binmeye çalışan 31 yaşındaki işletmeci Oğulcan Engin ise kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına; “Sonra konuşuruz” demişti.

KURAL BOZMUŞTU
İlişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalışan ikili, bu yaşananların ardından kural bozmuştu. Bir mekanda birlikte vakit geçiren aşıklar, objektiflere poz vermişti. Daner, sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafı 1,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından gözler önüne sermişti.