HomeMagazinKerem Bürsin’den ‘evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt!

Kerem Bürsin’den ‘evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt!

Kerem Bürsin’den ‘evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt!

Milliyet’den Mesut Yılmaz’ın haberine göre; Kerem Bürsin, önceki gün Etiler’de yapımcı Burak Sağyaşar ile bir araya geldi. Oyuncu, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yeni proje için bir görüşme gerçekleştirdiğini belirterek detay vermekten kaçınan oyuncu, ‘”Henüz netleşen bir şey yok ama güzel, ilginç, havalı projeler üzerine konuşuyoruz” dedi.


İTALYA’DA YOĞUN İLGİYLE KARŞILAŞMIŞTI 
Geçtiğimiz haftalarda İtalya’ya bir seyahat gerçekleştiren ve yoğun ilgiyle karşılaşan Bürsin, “Bu kadar ilgiden dolayı şaşırdım doğrusu. Bir sürü oyuncumuz orada Türkiye’yi temsil ediyor ve seviliyor, bu harika bir duygu” diye konuştu.


“CAN’LA RAKİP GİBİ GÖSTERMEK YANLIŞ” 
Sosyal medyada Can Yaman ile kıyaslanması hatırlatılan oyuncu, “Ben rekabet olarak görmüyorum. Olayı rekabet olarak görmek yanlış. Hepimizin başarısı ve hepimiz farklı ülkelerde Türkiye’mizi en iyi şekilde temsil ediyoruz” dedi.


“HANDE’YLE KENDİ DÜNYAMIZDA YAŞIYORUZ” 
Sevgilisi Hande Erçel ile ilgili gelen soruya cevap veren Bürsin, “Bildiğiniz üzere yurt dışında harika bir ödülün sahibi oldu. Olağanüstü bir başarı. Bunu sonuna kadar hak ediyor. Biz bir aradayken hiç iş konuşmuyoruz. Kendi dünyamızı yaşıyoruz” şeklinde konuştu.


BÜRSİN’DEN ‘EVLİLİK’ CEVABI 
34 yaşındaki yakışıklı oyuncu, muhabirlerin kendisine yönelttiği “Evlilik düşünüyor musunuz? sorusuna da cevap verdi.
Bürsin, “Biz şu an ilişkimizin tadını çıkarıyoruz. Evlilik çok önemli bir mevzu. Şu an anın tadını çıkarıyoruz. Önümüzde işler var, kariyer planlamamız var, Oralara geçmek için daha çok uzun bir yolumuz var” ifadelerini kullandı.


“KEREM KENDİ KONUŞSUN” 
Öte yandan Hande Erçel, geçtiğimiz hafta bağlı olduğu menajerlik şirketinden çıkarken görüntülenmişti.
Erçel’e sevgilisi Bürsin’in, “Sarhoş olduğumda soyunuyorum” sözleri hatırlatılıp “Size denk geldi mi?” diye sorulduğunda ise “Yok, hiç gelmedi. Ben o konuda konuşmayayım, kendisi konuşsun” yanıtını vermişti.