HomeUncategorizedHatice Aslan’dan ‘bikinili poz’ açıklaması

Hatice Aslan’dan ‘bikinili poz’ açıklaması

Hatice Aslan’dan ‘bikinili poz’ açıklaması

Hatice Aslan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekiyor. 59 yaşındaki oyuncunun fit görüntüsü takipçilerinden övgü dolu yorumlar alıyor.

Hatice Aslan, katıldığı bir davet çıkışı sosyal medyada paylaştığı bikinili fotoğraflar hakkında konuştu.

Hatice Aslan’a sosyal medya üzerinden yaptığı bikinili paylaşım hatırlatılınca, “Hayat koşulları ve şartları çok zor, her insan için. Olabildiğince aralarda o onları güzel anları paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü hayat gerçekten hepimiz için zor. Bu dünyada rahat yok. Olabildiğince elimden geldiğince tadını çıkarmaya çalışıyorum” dedi.

Gelen tepkilerle alakalı konuşan Aslan şunlar söyledi; “Sonuçta ben kendim olarak varım bu dünyada, herkes gibi olabildiğince kendim olmaya çalışıyorum. Başkasına göre mutluluk ya da mutsuzluk, bir takdir ya da eleştirilmek gibi bir kaygım yok.”

“Kendim olmaya çalışıyorum sadece. Kendiniz olursanız dünya daha yalansız daha gerçek olur.” Hatice Aslan, sonrasında taksiye binerek mekandan uzaklaştı.
Aslan, paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. 59 yaşındaki usta oyuncu, geçtiğimiz aylarda da fotoğrafçı arkadaşının objektifine birbirinden iddialı pozlar vermişti.

Yıllara meydan okuyan güzelliğini takipçileriyle paylaşan Aslan gönderisine, “Seksi” notunu ekledi. Aslan’ın fotoğrafları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Oynadığı dizilerle adından söz ettiren Hatice Aslan, eylül ortasında deniz keyfi yaptı. Suyun içinde çektirdiği kareyi yayınlayan oyuncu, “Denizin cömert ve şefkatli kollarındayım. Cömertlik, şefkat (anlayış) ve halinden memnuniyet” diye yazdı.

“ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM”

 “Oyuncuların estetik yaptırması hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Hatice Aslan, “Estetiğe karşı değilim. Ancak bir oyuncunun diş estetiği bile yaptırması canlandıracağı karakterlere sınır koymasıdır. Benim yüzümdeki çizgileri görüyorsunuz. Hiç botoks bile yok” demişti.