HomeMagazinKasım ayında denize giren Zeynep Sever Demirel’den plaj pozları

Kasım ayında denize giren Zeynep Sever Demirel’den plaj pozları

Kasım ayında denize giren Zeynep Sever Demirel’den plaj pozları

Eski futbolcu Volkan Demirel ile mutlu bir evli olan Zeynep Sever Demirel, kasım ayında deniz keyfi yaptı. Antalya’da denize giren eski Belçika güzeli, o kareleri takipçilerinin beğenisine sundu.Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Zeynep Demirel, bu tatil pozlarıyla gündeme geldi.


Şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Seksenler’ dizisinde rol alan ünlü isim, Antalya’ya gitti. Tatilin tadını çıkaran iki çocuk annesi Demirel, sıcak havayı fırsat bilerek soluğu plajda aldı.
ANTALYA TATİLİNDEKasım ayında denize giren tescilli güzel, düzgün fiziği ile dikkat çekti. Deniz keyfi yapan ünlü isim, bikiniyle güneşlendiği sırada çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. 32 yaşındaki güzel oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.


YEŞİLÇAM KONSEPTLİ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Öte yandan Demirel, geçtiğimiz haftalarda 40 yaşına basan eşi Volkan Demirel için Yeşilçam konseptli bir parti düzenlemişti. Davetlilerin de o dönem kıyafetlerini giyerek katıldığı partide, renkli anlar yaşanmıştı. Çift ve arkadaşları, çektiği fotoğraf ve videoları sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.


Zeynep Sever Demirel, 2010 yılında nikah masasına oturduğu ve iki çocuğunun babası olan eşi için duygusal bir mesaj yayınlamıştı. Denizde öpüştükleri bir fotoğrafı paylaşan 2009 Belçika Güzeli, duygularını şu cümlelerle ifade etti:


“Klasik bir aşk hikayesi değildi, kimse çarpışmadı, düşen kitaplarımı toplamadın. Bir arkadaş ortamında ilk görüş, sosyal medyadan ekleme (aslında tam bir modern zaman aşk hikayesi sayılabilir bu noktada) uzun süre konuşmama, yaklaşık bir yıl sonra benim 18’den 19’a girdiğim günün bir gün öncesinde ilk buluşma… Şarkıda diyor ya “beraber yürüdük biz bu yollarda” diye, biz beraber “büyüdük” bu yollarda. Yaşayan bilir uzun mesafe ilişkisini, az çektirmedik birbirimize be hey gidi hey. Evleniyorum dediğim zaman Belçikalı arkadaşlarımın yüzündeki şaşkınlığı dün gibi hatırlarım… Ama vıcık vıcık aşk böcekleri olmadık biz hiç. “


“ÇOCUKLARIMDAN SONRA EN SEVDİĞİM İNSANSIN SEN”

“Sen bana evlilik yıl dönümlerimizi unutuyorum diye söylenirsin ben de hiç romantik değilsin diye sana. Sürekli didişiyoruz mesela. Aynı anda nasıl oluyor bilmiyorum fakat hayatımda beni en sinir eden ama çocuklarımdan sonra en sevdiğim insan kişisisin sen. Ve sevgilim, biliyorsun seni en iyi ben tanırım. Doğallığını, vicdanını, hem çok sevilmeni hem hiç sevilmemeni sağlayan başarı hırsını, doğuştan var olan babalığını, beni çoğu zaman deli eden başına buyrukluğunu ama en çok o temiz kalbini…”


“Birbirlerine ilk günkü gibi aşık bir çift değiliz artık (bu noktada şair samimi olmayı seçti yıllar geçse de birbirimize ilk gün ki gibi aşığız diyen çiftleri de pek samimi bulmuyor) Ama biz seninle birbirine aşktan daha öte daha büyük bir sevgiyle bağlı birer anne babayız. Biz birbirimizin en katı eleştirmeni, biz birbirimizin en büyük destekçisiyiz. En sevgili dostum… Hayat ortağım… Eş olarak seçtiğim…40’lar sana çok yakışacak. İyi ki doğdun ve iyi ki çocuklarımın babası oldun…”