HomeMagazinKenan İmirzalıoğlu: Dünyanın en güzel bireyi geliyor

Kenan İmirzalıoğlu: Dünyanın en güzel bireyi geliyor

Kenan İmirzalıoğlu: Dünyanın en güzel bireyi geliyor

Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Etiler’de kuaför çıkışı görüntülendi. Eşi Sinem Kobal’ın ikinci kez hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklayan Kenan İmirzalıoğlu, dostu Kıvanç Tatlıtuğ’un da ilk kez babalık heyecanı yaşadığı hakkında görüşlerini dile getirdi. Eşi Sinem Kobal’ın ikinci kez hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklayan Kenan İmirzalıoğlu bebekleri için henüz isim düşünmediklerini belirtti. İmirzalıoğlu, dostu Kıvanç Tatlıtuğ’un da ilk kez babalık heyecanı yaşaması hakkında konuştu.

Kenan İmirzalıoğlu, “Konuştuk tabii ki o da çok heyecanlı. Dünyanın en güzel bireyi geliyor” diyerek meslektaşının çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu, “Babalık hakkında tavsiyeler veriyor musunuz?” sorusuna, “Biz onları özel konuşuruz kendisiyle” yanıtını vererek aracına bindi.

‘ARİF ŞENTÜRK’ AÇIKLAMASI
‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasında Kenan İmirzalıoğlu, Arif Şentürk’ün yıllar önce vefat ettiğini söyleyerek büyük bir gafa imza atmıştı. İmirzalıoğlu “Yıllar önce rahmetli oldu” ifadelerini kullanmıştı.

Yaptığı gaf hakkında konuşan oyuncu, “Evet sormayın ya bizim aklımızda öyle kalmış. Dün aradım konuştum kendisi ile de Allah uzun ömürler versin. Tatsız bir gaf oldu, sanırım rahmetli Kamil Sönmez ile karıştırdım. İki sanatçımızı da TRT’den hatırlarım küçükken türkülerini dinlerdik. Kamil Sönmez’in vefatı ile karıştırdığım için öyle bir bilgi kirliliği oldu ama kendisine ulaştım özür diledim. O da sağ olsun olgunlukla, anlayışla karşıladı” diye konuştu.

Beş yıl önce nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl bebekleri Lalin’i kucaklarına almıştı.

“EN GÜZEL PARÇAMIZ”
Bebeklerinin doğumunun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün “Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız” diyen oyuncu çiftten müjdeli haber geldi. Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran 34 yaşındaki Sinem Kobal’ın üç buçuk aylık hamile olduğu öğrenildi. İkilinin çocuklarının cinsiyetininin ise erkek olduğu öne sürüldü.