HomeMagazinİlker Kaleli’den romantik paylaşım! Sıla’ya aşkını haykırdı

İlker Kaleli’den romantik paylaşım! Sıla’ya aşkını haykırdı

İlker Kaleli’den romantik paylaşım! Sıla’ya aşkını haykırdı

Oyuncu İlker Kaleli, sevgilisi Sıla’nın yeni şarkısı için stüdyoya girdi. Şarkı için düzenleme yapan ve gitar da çalan Kaleli, Sıla ile çekilen fotoğraflarını romantik bir mesajla paylaştı.
Ünlü şef Hazar Amani ile 11 ay evliliği sonrası ilişkisini noktalayan ve geçtiğimiz yaz oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sıla’nın mutlu birlikteliği doludizgin devam ediyor.

Ünlü çiftten İlker Kaleli, son olarak sevgilisi Sıla ile olan yeni pozlarını Instagram hesabından romantik bir mesaj ile paylaştı. Sıla’nın yeni single çalışmaları için birlikte stüdyoya giren ünlü çiftin yeni kareleri, adeta sosyal medyayı salladı.

Kaleli, peşpeşe yayınladığı fotoğraflara şu notu düştü:

“Mutfakta bir köşe, kışlardan bir gündü. Sofra sıcak, muhabet sekti. İlk defa ne zaman döküldük dile bilmiyorum ama uzunca demlendi mırıldanmalarla bu hatıra aramızda.

Buradan bakınca, 8-9 yaşlarında başlamış seslere hayal kurmalar, bazen rastgele bir mekanın yorgun bir köşesinde, terkedilmiş bir piyanonun başında, bazen bir rolün içinde avaz avaz sahnede. Bazen gözden düşmüş eşyaların arasında rastgele bulunmuş bir gitarla mırıldanarak, bazen de bir dost sahnesinde içimden geldiğince. Çok zaman gelip geçti böyle. Hayaller hep çoktu, rüya tek başına.

Muhteşem sesinle anlattığın hikaye, güzel kalbinle kattığın anlamla, bir rüya bu kadar zamansız olurdu. Birlikte aldığımız yolun keyfi yanımda, bu hatırayı beraber hayata salıvermenin mutluluğuyla…

Alkışların en büyüğü sana sevgilim. Emeği geçen, destek ve varlığıyla güç veren tüm müzisyen dostlara… Sonsuz teşekkürler. Gönlünüze sağlık.”