HomeMagazinMehmet Ali Erbil: O İş kapandı!

Mehmet Ali Erbil: O İş kapandı!

Mehmet Ali Erbil: O İş kapandı!

‘Karpuz’ isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Ebil’in kendisine gönderdiği iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajları ifşa etmişti. Ünlü şovmen, iki ay önce yaşanan ve uzun süre gündemden düşmeyen olayla ilgili konuştu.


Mehmet Ali Erbil, önceki akşam kendi evinde yakın dostlarına döner ziyafeti verdi. Dönerci Serkan ile kamera karşısına gecen şovmen, yaptığı espriler ile dostlarını gülme krizine soktu.
Erbil, “Protein kullanın” diyen Erbil, “Eti çok severim zaten doktor da ‘bol bol protein kullanın’ diyor. Bir gün bu işe girersem Dubai’de açacaksın ki kazanasın” ifadelerini kullandı.

“MAHKEME TAKİPSİZLİK VERDİ” 

64 yaşındaki sanatçı, şarkıcı Ece Ronay hakkındaki sorulara ise “O iş kapandı gitti, mahkeme takipsizlik kararı verdi” diyerek, cevaplamak istemedi .

“BÖYLE SAÇMA BİR ÖZRÜ KABUL ETMİYORUM” 

Instagram hesabı üzerinden ünlü şovmenin kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajları ifşa eden şarkıcı, Erbil hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırmıştı.
Erbil ise Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir’le videosunu Instagram hesabından paylaşarak, magazin gündeminden düşmeyen olayın çözüldüğü mesajını vermişti.

Bu videoya sinirlenen şarkıcı, “Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Nişanlım Mehmet’in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum. Bu arada artık sanırım artık nişanlım değil” açıklamasını yapmıştı. 64 yaşındaki şovmen, “Bundan sonra birine destek olur musunuz?” sorusuna, “Daha ince eleyip sık dokurum. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. İyice bakmadığım için kamuoyundan özür diliyorum. Zaten bitti gitti kapandı” cevabını vermişti.