HomeTv dünyasiGittiği mekanda saldırıya uğrayan Ceyhun Fersoy’un kaşı yarıldı

Gittiği mekanda saldırıya uğrayan Ceyhun Fersoy’un kaşı yarıldı

Gittiği mekanda saldırıya uğrayan Ceyhun Fersoy’un kaşı yarıldı

Seksenler dizisinde Şahin karakterini canlandıran oyuncu Ceyhun Fersoy, gittiği bir eğlence mekanında darp edildiğini duyurdu. Hastanede çekilen fotoğrafını paylaşan Fersoy, “Darbedildim, kaşımın üstü yarıldı ve dikildi. Şikayetçi olacağım” dedi.

TRT 1’de yayınlanan ‘Seksenler’ dizisinde, kendisi gibi oyuncu eşi Begüm Öner’le birlikte rol alan Ceyhun Fersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla saldırıya uğradığını açıkladı.

“KAŞIM YARILDI”
Fersoy, önceki akşam arkadaşlarıyla gittiği Beyoğlu’ndaki bir mekanda darbedildiğini duyurdu. Hastanede çekilen fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, “Dün darbedildim. Biraz sonra karakola gidip şikayetçi olacağım. Kaşım üstü 4 cm yarıldı ve dikildi. Göz altım morardı” ifadelerini kullandı.

“GEREĞİNİ AVUKATLARIM YAPACAKTIR”
Ceyhun Fersoy daha sonra yaptığı bir paylaşımda da “Dün yaşanan tatsız olaydan sonra benim için olay kapanmıştır. Bundan sonra gereğini avukatlarım yapacaktır” dedi.

“BU İŞİN PSİKOLOJİSİ BAŞKA BİR ŞEYMİŞ”
Ardından bir paylaşım daha yapan ünlü oyuncu, kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Ceyhun Fersoy, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Çok çok teşekkür ederim mesajlarınızı aldım. Arayan soranlara da. Geri dönemediklerim kusura bakmasın. Yanımızda olduğunuzu bilmek çok güzel hissettiriyor ama bu işin psikolojisi başka bir şeymiş. Onu da en yakın zamanda atlatacağız. Geçti, gitti diyoruz; sağlıktan başka bir şey yok. Kendinize çok çok dikkat edin.”