HomeTv dünyasiDarp Edilen Oyuncu Çift, Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner; Yaşanan Dehşet Dolu Anları Canlı Yayında Gözyaşlarıyla Anlattı!

Darp Edilen Oyuncu Çift, Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner; Yaşanan Dehşet Dolu Anları Canlı Yayında Gözyaşlarıyla Anlattı!

Darp Edilen Oyuncu Çift, Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner; Yaşanan Dehşet Dolu Anları Canlı Yayında Gözyaşlarıyla Anlattı!

Gittikleri mekanda çıkan bir kavgada darp edilen ünlü çift yaşadıkları dehşet dolu anları canlı yayında Magazin Masası’na anlattı.

Henüz bilinmeyen bir sebeble çıkan kavgaya sonradan dahil olan ünlü çift’den Begüm Öner, canlı yayında olayı gözyaşlarıyla anlattı. Korku dolu anların yaşandığı gece’nin sonu önce hastanede sonrada karakolda bitti. Şikayetci olan ünlü çift, olayın adli makamlara ulaştığını belirttiler.

“DAKİKALARCA YERDE TEKMELEDİLER, CEYHUN’UN YÜZÜ KAN İÇİNDE KALDI”

Kabus dolu geceyi teve2 Magazin Masası’na anlatan Begüm Öner; ‘Mekandan çıkarken başka bir grup arasında kavga çıktı. Biz de tam asansörün önündeydik, aşağı inecekken mekan yetkililer ‘kimse dışarı çıkmaz’ dedi. Ceyhun da ‘bizim burada can güvenliğimiz yok’ diye tepki gösterdi. Kavga edenlerden biri uçarak üzerimize atladı ve bizi yumruklamaya başladı. Ceyhun’un yüzü kanlar içinde kaldı. Psikolojik olarak çok kötüyüz’ ifadelerini kullandı.