HomeMagazin‘Gerard Pique, Shakira’yı aldattı’ iddiası

‘Gerard Pique, Shakira’yı aldattı’ iddiası

‘Gerard Pique, Shakira’yı aldattı’ iddiası

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira ile Barcelona’da forma giyen İspanyol yıldız Gerard Pique’nin ayrılık kararı aldığı iddia edildi. İspanyol basınında yer alan haberlere göre, Shakira’nın, Pique’yi kendisini aldatırken yakaladığı ileri sürüldü.

İspanyol basınında yer alan haberlere göre dünyaca ünlü şarkıcı ile Gerard Pique arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Ayrılacağı iddia edilen ikilinin arasına başka bir kadın girmiş olduğu iddia edildi.

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ve ünlü şarkıcı Shakira ile ilgili ortaya atılan iddia, magazin gündemine oturdu. Birbirlerine çok yakıştırılan ve sık sık gündeme gelen  Shakira ile Gerard Pique ikilisinin ayrılma aşamasına geldiği belirtildi.

El Periodico’da yer verilen haberlere göre, Pique, Shakira’yı aldattı. Shakira eve geldiği sırada Gerard Pique’yi başka bir kadınla suçüstü yakaladı. Pique ‘Ben masumum’ diyerek kendisini savunsa da, Shakira inanmadı. Pique ise Barcelona’daki eski dairesine döndü.

İkilinin ayrılacağı iddia edilmişken, daha önce Pique’yi sık sık Instagram’daki sosyal medya hesabından paylaşan Shakira, 21 Mart’tan beri sevgilisi ile ilgili herhangi bir şey paylaşımda bulunmadı. 

Shakira, “Planet Weird” podcast’inde evlilik fikrinin kendisini korkuttuğunu söyleyerek “Bu yasak meyve gibi, onu dikkatli tutmayı tercih ediyorum ve davranışlarına bağlı olarak her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.