HomeMagazinShakira’yı aldatan Gerard Pique’den bomba itiraf: Sevgilimin kuklasıyım

Shakira’yı aldatan Gerard Pique’den bomba itiraf: Sevgilimin kuklasıyım

Shakira’yı aldatan Gerard Pique’den bomba itiraf: Sevgilimin kuklasıyım

Gerard Pique tarafından ihanete uğrayan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, ilişkilerini bitirme kararı aldı. Sıkça magazin basınında yerini alan Shakira ve Gerard Pique, uzunca bir süre konuşuldu. Ünlü futbolcu, Clara Chia ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Ünlü futbolcu, “sevgilimin kuklasıyım” sözleri ile dikkat çekti.

2010 – 2022 yılları arasında aşk yaşayan Barcelona’nın İspanyol yıldızı Gerard Pique ve Shakira, ihanet nedeniyle ayrılık kararı aldı. İspanya basınından yer alan haberlere göre; Shakira, kendisini aldatan Gerard Pique’yi suçüstü yakalamıştı. Tüm yaşananların ardından ünlü futbolcu yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz günlerde İspanyol yayıncı Ibai Llanos’un programına konuk olan Pique, hangi kıyafeti giyeceğini bile genç sevgilisi Clara Chia’nın seçtiğini ve kendisini “bir kukla” olarak tanımladığını ifade etti.

Ibai Llanos, Gerard Pique’ye giyim tarzını belirlemek için moda dergilerini takıp edip etmediğini sordu. İşte bu soru üzerine Pique, şakayla karışık bir açıklamada bulundu. Gerard Pique, Clara Chia ile birlikte alışveriş için mağazaya gittiklerini söyleyip “Gerçek şu ki, mağazaya gidiyoruz. Kıyafetleri benim için seçiyor ve satın alıyor” diye konuştu.