HomeMagazinÜNLÜ ŞARKICIYA CORONA VİRÜS ŞOKU!

ÜNLÜ ŞARKICIYA CORONA VİRÜS ŞOKU!

ÜNLÜ ŞARKICIYA CORONA VİRÜS ŞOKU!

Son dakika haberlere göre, Demet Sağıroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sevenlerini korkuttu. 53 yaşındaki şarkıcı, “Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim” ifadelerini kullandı.

Dünya çapında salgın haline gelen corona virüs ile ilgili bir paylaşım da Demet Sağıroğlu’ndan geldi.

New York’ta hayatını sürdüren şarkıcı, ülkede durumların kötü olduğunu söylerken, kendisinin de corona virüse yakalanmış olabileceğini duyurdu.

Test yaptırmadığını vurgulayan Sağıroğlu, takipçilerine kendisine gönderdikleri mesajlar için teşekkür etti.

Sağıroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Gazetelerde çıkan haber yüzünden beni merak eden sevgili aileme, dostlarıma, sevdiklerime, zaman zaman bana ulaşamayanları cevapsız ve merakta bırakmamak için yazıyorum bu yazıyı. Maalesef tam bu zaman da telefon bazı applicationları, her şeyi siler oldu whatsapp dahil. Evet, New York’ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen. Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum.”