HomeMagazinGAYE SU AKYOL İLE ALİ GÜÇLÜ ŞİMŞEK SÖYLEDİ, BİNLER EŞLİK ETTİ

GAYE SU AKYOL İLE ALİ GÜÇLÜ ŞİMŞEK SÖYLEDİ, BİNLER EŞLİK ETTİ

GAYE SU AKYOL İLE ALİ GÜÇLÜ ŞİMŞEK SÖYLEDİ, BİNLER EŞLİK ETTİ

Red Bull, yeni bir müzik deneyiminin öncüsü oldu. Sanatçılarla müzikseverler arasındaki mesafeyi ortadan kaldıran Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal) canlı konserler serisinin son konuğu Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek oldu.

‘Ruhun Ölmüş Senin’, ‘Develerle Yaşıyorum’, ‘İstikrarlı Hayal Hakikattir’ isimli şarkıları seslendiren Gaye Su Akyol, “Aşkınızı anlamayanlara inat ‘Anlasana Aşığım Sana’ isimli şarkımız gelsin. Bu şarkıyı anlasınlar diye ısrarla söylüyoruz, anlamıyorlarsa da şarkımızı alıp gidiyoruz” diye konuştu.

Oluşturduğu müzikal programlarla özgün deneyimlere imza atan Red Bull, denenmemiş bir müzik yolculuğunu dinleyicilerle buluşturdu. Müzikle insanlar arasındaki mesafeyi kaldırmak için Red Bull’un resmi instagram hesabı üzerinde başlatılan Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal) canlı konserler serisinin son konuğu Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek oldu. Geleneksel müziği psikedelik bir sentezle buluşturan ikili, evde kurdukları setleri ile profesyonel bir konser ortamı sundu.

‘Ruhun Ölmüş Senin’, ‘Develerle Yaşıyorum’, ‘İstikrarlı Hayal Hakikattir’ isimli şarkıları seslendiren Gaye Su Akyol, “Aşkınızı anlamayanlara inat ‘Anlasana Aşığım Sana’ isimli şarkımız gelsin. Bu şarkıyı anlasınlar diye ısrarla söylüyoruz, anlamıyorlarsa da şarkımızı alıp gidiyoruz” diye konuştu. Her şarkının sonunda kendilerini de teşvik edebilmek adına alkış seslerini kendi telefonundan efekt olarak veren ikili, eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi.

Mesafeleri yakın eden, dünyanın en uzak köşelerinden aslında sanıldığı kadar uzak olmadığımızı gösteren ‘Red Bull Sunar: Evde Çal’ serisi birçok sevilen ismi daha konuk etmeye hazırlanıyor. Serinin 1 Nisan Çarşamba akşamki konuğu Gökhan Türkmen olacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek. 3 Nisan’da rock müziğin yükselen ismi The Ringo Jets, 8 Nisan tarihinde ise Eda Baba olacak. 10 Nisan’da ise Gülinler mikrofonu teslim alacak. Her performans yayınlandığı akşam saat 21.30’da gerçekleşecek.

Red Bull Sunar: Evde Çal serisine ilişkin detaylar, ayrıca müzisyenlerin Red Bull takipçilerine özel olarak paylaşacağı çalma listeleri ile röportajları da yine RedBull.com adresinde olacak.