HomeMagazinÜnlü İsimlerin Samimi Görüntüleri Çok Konuşulmuştu! Rita Ora İlk Kez Açıklama Yaptı

Ünlü İsimlerin Samimi Görüntüleri Çok Konuşulmuştu! Rita Ora İlk Kez Açıklama Yaptı

Ünlü İsimlerin Samimi Görüntüleri Çok Konuşulmuştu! Rita Ora İlk Kez Açıklama Yaptı

Yönetmen Taika Waititi ile o dönemler sevgilisi olan Rita Ora’nın, evlerinin balkonunda Tessa Thompson ile samimi görüntüler vermesi, uzun süre konuşulmuştu. ‘Üçlü aşk’ dedikoduları sonrası, Waititi’nin yönetmenliğini yaptığı ‘Thor: Love and Thunder’ filminin yapımcılarının çok kızdığı da iddia edilmişti. Geçtiğimiz Ağustos ayında Taika ile gizlice evlenen Rita, magazin gündemine bomba gibi düşen fotoğraflarla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

İngiliz şarkıcı Rita Ora ile romantik bir ilişki yaşamaya başlayan Oscar ödüllü yönetmen Taika Waititi, 2021 yılının Mayıs ayında sabaha kadar parti yaptıktan sonra evinin balkonunda bir grup arkadaşıyla birlikte objektiflere takılmıştı.

Bir yanına sevgilisi Rita Ora’yı, bir yanına da oyuncu Tessa Thompson’ı alan Waititi, ikisinin omzuna da elini atarak samimi görüntüler sergilemişti. O anlar da kendilerini takip eden paparazziler tarafından görüntülenmişti.

FİLM YAPIMCILARINI KIZDIRDI

‘Thor’ serisinin yeni halkası ‘Love and Thunder’ın yönetmen koltuğunda oturan Taika Waititi’nin bu hareketi, film yapımcılarını kızdırmıştı. Bu görüntülerin, yapım şirketi tarafından “Bunlar istediğimiz görüntüler değil” diye yorumlandığı iddia edilmişti.

YÖNETMENİ AZARLADILAR

Bu balkon görüntüleri, ‘Thor’ filminin yapımcısı Marvel şirketinin de, onun bağlı bulunduğu Disney’in yöneticilerini de çok kızdırmıştı. İngiliz ve ABD basınında yer alan haberlerde, Waititi’nin balkon fotoğrafları yüzünden azarlandığı ileri sürülmüştü.