HomeMagazinUlaş İnan Torun Sarmaş Dolaş

Ulaş İnan Torun Sarmaş Dolaş

Ulaş İnan Torun Sarmaş Dolaş

Oyuncu Ulaş İnan Torun, Nişantaşı’nda aşka geldi. Ünlü oyuncu önceki gün bir mekanda birlikte vakit geçirdiği arkadaşı Hazal Bilginer‘le sarmaş dolaş bir şekilde objektiflere yansıdı.

Kendisi gibi oyuncu Algı Eke ile 2017 haziran ayında evlenen Ulaş İnan Torun, geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Resmi boşanma sonrası ilişkilerine ikinci bir şans vermeye karar veren çift, ilişkiyi sürdürememiş ve tamamen bağlarını koparmışlardı.

Mekan çıkışı kalabalıkta birlikte yürüyen ikiliden Torun’un, bir ara samimi bir şekilde sarıldığı Bilginer’in elini tutmaya çalıştığı görüldü. Bir müddet birlikte yürüyen ikili, bu sırada basın mensuplarının kadrajına girdiklerini anlayınca ne yapacağını şaşırdı.Yol üzerinde vedalaştığı kız arkadaşına sıkı sıkıya sarılıp, öpücük yağmuruna tutan oyuncu, görüntülendiklerini fark edince, “Aman abi bizi yakmayın. Magazine düşürsek oradan tüm haberlere çıkarız” diye konuştu. Panikleyen ikili ardından yine yollarına birlikte devam edip, gözden kayboldu.

Algı Eke ile İnan Ulaş Torun, 2017 yılında nikah masasına oturmuş, 2019 yılında da evliliklerini sürdüremeyerek olaylı bir şekilde boşanmıştı. Eski eşler Algı Eke ve İnan Ulaş Torun’ın, yapımcı Bilal Kalyoncu‘nun “Yalancı Şahit” adlı filminde rol alacağı öğrenildi.