HomeMagazin“TÜRKAN ŞORAY KURALLARIM YOK”

“TÜRKAN ŞORAY KURALLARIM YOK”

“TÜRKAN ŞORAY KURALLARIM YOK”

Etiler’de bir süpermarketten mutfak alışverişi yapan oyuncu Ece Sükan, yeni yıla ailesiyle birlikte girdiğini söyledi. Sükan, “Bu yıl aşk olacak mı?” sorusuna da yanıt verdi.

Oyuncu ve stilist Ece Sükan’ın, Duygu Sarışın’la yedi yıllık ilişkisine nokta koyan, kendisinden 14 yaş küçük Çağatay Ulusoy’la yeni bir aşka yelken açtığı öne sürülmüştü.

Tüm bunların ardından Çağatay Ulusoy, “Bir projede birlikte çalıştık. Ece Hanım’la daha eski bir tanışıklığımız var aslında. Sıradan bir arkadaş gezmesiydi, yanlış bir şekilde dile getirdiler. Altında bir şey aranacak bir durum yok bence. Bizi birlikte görebilirsiniz, altında bir şey aranmasın lütfen” açıklamasını yapmıştı.

Ece Sükan, önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı. Bir süpermarketten mutfak alışverişi yapan oyuncu, çıkışta muhabirlerle sohbet etti. Yeni yıla ailesiyle birlikte girdiğini söyleyen Sükan, “Sakin girdim. Annemlerle birlikteydim. Sonra arkadaşlarıma uğradım. Çünkü hepimiz için çok yoğun bir dönemdi. Negatif bir enerji vardı. Yeni yılı sakin karşıladık” diye konuştu.

Televizyon ile ilgili bir şeyler yapacağını açıklayan Sükan, “Oyunculuk anlamında işler olacak. Tek bir tipleme, tek bir karakter değil ama güzel hikâye, derinlikli işlerde yer almak istiyorum” dedi. Sükan, “Türkan Şoray kurallarınız var mı?” şeklindeki soruya ise gülerek “Yok” yanıtını verdi. Oyuncu son onlara “Bu yıl aşk olacak mı?” sorusuna “Olacak bu yıl” diye karşılık verdi.