HomeTv dünyasi‘AVRUPA YAKASI’ YENİDEN Mİ ÇEKİLECEK?

‘AVRUPA YAKASI’ YENİDEN Mİ ÇEKİLECEK?

‘AVRUPA YAKASI’ YENİDEN Mİ ÇEKİLECEK?

En son ‘Ölümlü Dünya 2’ filmi ile seyirci karşısına çıkan Sarp Apak, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. ‘Avrupa Yakası’nın tekrar çekileceği iddialarını cevaplayan oyuncu, Gülse Birsel hakkında da açıklamalar yaptı.

Sarp Apak ile 2018 yılında dünyaevine girdiği Bengisu Uzunöz, geçtiğimiz aylarda Etiler’de bir mekanda objektiflere yansımıştı.

Muhabirlerin “Dizi projeniz var mı? Televizyonda bir projede görebilecek miyiz sizi?” sorusuna Apak, “Televizyonu her zaman özlerim. Televizyon bağımlısı olmuşuz. Açıkça söyleyeyim daha iyi şartlar ve senaryolarla projeye girmek isterim. Biz hepimiz televizyona muhtacız” cevabını vermişti.

Sarp Apak, önceki gün Nişantaşı City’s’te objektiflere takıldı. Bıyıklarını kesen ünlü oyuncu, “Hem iş hem de elim çok gidiyordu. Bir stand-up ile ilgili çalışmamız var. Mart ayında olacak. Bu sene tiyatro ve sinemaya ilerliyorum ama televizyona hep muhtacız” dedi.

‘Avrupa Yakası’nın yeniden çekileceği iddialarına Apak, “Öyle bir şey yok. Gülse Birsel yeni bir iş yapacağı için belki onunla ilgili bağdaşlaştırmışlardır. Gülse beni ne zaman çağırsa, oradayım. Onunla başka bağım var. Ama her projede beraber olmamız ne kadar doğru? Ara ara buluşup, yine güzel işler yapacağız” şekline konuştu