HomeMagazinSurvivor Atakan Arslan: Acun Ilıcalı’ya mesaj attım!

Survivor Atakan Arslan: Acun Ilıcalı’ya mesaj attım!

Survivor Atakan Arslan: Acun Ilıcalı’ya mesaj attım!

‘Survivor 2016’ya hızı ve hırsıyla damga vurarak şampiyon olan, ‘Avatar’ lakabıyla tanınan Çağan Atakan Arslan, imzaladığı sözleşme iptal olunca son anda dahil olduğu ‘All Star 2022’ süreci hakkında, yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile yaptığı görüşmeyi ilk kez anlattı.


2016 yılında düzenlenen ‘Survivor’ yarışmasının finalinde Serkay Tütüncü’yü geride bırakıp şampiyonluk kupasını kaldıran, ‘All Star 2022’nin iddialı isimlerinden Çağan Atakan Arslan, Acunn.com’dan Şebnem Ber’e röportaj verdi.

‘Avatar’ lakaplı 32 yaşındaki başarılı sporcu, “Seni sabırsızlıkla izlemek isteyen bir kitle var. All Star’a katılmaya nasıl karar verdin?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

Survivor Atakan’ın açıklamaları şöyle:
“Diğer yarışmacılar gibi erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmadım. Son dakika kadroya dahil oldum, biraz da hazırlıksız oldu…”

“Beni destekleyenler uzun süredir tekrar izlemek istiyorlar. Bir önceki All Star’a oğlum olacağı için katılamamıştım. Bensiz bir All Star oldu, o zaman gerçekten içimde bir ukde kaldı…”

“PAYLAŞIMI GÖRÜNCE MESAJ YAZDIM”
“Bu sene de Survivor’a katılamayacaktım. Yurt dışında çok önemli bir işim vardı, büyük bir sözleşmeye imza atmıştım. O proje ertelenince fırsat açıldı. Acun abi, Instagram hesabından ‘Yarın saat 11:00’de kadroyu açıklayacağım’ paylaşımı yaptı…”

“Paylaşımı görünce Acun abiye ‘durun bu nikah kıyılamaz’ gibi esprili bir mesaj yazdım. ‘All Star’a gelmek istiyorum’ dedim. O da beni aradı, sağ olsun. Görüştük ve bana kadroda yer verdi…”

“Çok çetin bir sezon geçecek. İnanılmaz yarışmacılar var, inanılmaz bir proje. Şampiyon olmak tamam ama şampiyonluğu korumak biraz daha zor. Büyük bir sorumluluk var üzerimizde.

“HERKESE KABUS OLURUM”
Eski şampiyon, “All Star’da nasıl bir Atakan izleyeceğiz” sorusunu ise “Son dakika dahil olduğum için biraz antrenmansızım. Yarışmanın başlangıcında 2016’nın 3’te 2’si kadar hızlı ama iki kat daha hırslı. 15-20 gün sonra herkese kabus olurum diye düşünüyorum” şeklinde cevapladı.
(Milliyet)