HomeFlaş HaberSeçil Erzan ve Bahar Candan’ın Koğuşları Ayrıldı

Seçil Erzan ve Bahar Candan’ın Koğuşları Ayrıldı

Seçil Erzan ve Bahar Candan’ın Koğuşları Ayrıldı

Ünlü futbolcuların da dahil olduğu birçok kişiden ‘Fatih Terim fonu’ adı altında para toplamakla suçlanan Seçil Erzan ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bahar Candan ile aynı koğuşu paylaşan ve son olarak tartışma yaşayan Erzan cezaevi yönetimine koğuşunun Bahar Candan’dan ayrılması için bir dilekçe sundu. Erzan’ın talebi kabul edildi.

Anlaşmazlıklar sonrası tarafların avukatları harekete geçti. CNN TÜRK muhabiri Merve Tokaz’ın aktardığı bilgilere göre; ‘Bahar Candan erken uyuduğu ancak Seçil Erzan’ın geç saatlere kadar çalıştığı için ışık açısından bir anlaşmazlık yaşandılar. Sonrasında da bir televizyon problemi yaşandı. Bahar Candan’ın sürekli televizyon izlemek istediği ancak Erzan’ın televizyon izlemek istemediği öğrenildi. Özellikle haber programlarını, televizyonun sesini bile duymak istemediği belirtildi.’

Bu olayların ardından Seçil Erzan’ın koğuşunun Bahar Candan’dan ayrılması için bir dilekçe sunuldu ve bu dilekçe kabul edildi. Seçil Erzan koğuşunda tek başına kaldı. Erzan’ın koğuşunda televizyon ve buzdolabı istemediği sadece kitap istediği ortaya çıktı.

Erzan’ın avukatları ayrıca cezaevi hapsinin ev hapsine dönmesi için bir dilekçe sundular.