HomeMagazinRambo, Türk Damat İstemedi

Rambo, Türk Damat İstemedi

Rambo, Türk Damat İstemedi

Takvim Gazetesi köşe yazarı Ufuk Özcan’ın bugünkü yazısı;

Sylvester Stallone’nin kızı Sistine Rose Stallone, ünlü bir Türk iş insanının oğluyla aşk yaşamaya başladı. Fakat ilişki kısa sürede sona erdi.

Dünyanın gelmiş geçmiş aksiyon filmlerinin tanınmış isimlerinden Sylvester Stallone’nin 25 yaşındaki kızı Sistine Rose Stallone, kısa bir süre önce Miami’de tanıştığı Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından birinin oğlu ile aşk yaşamaya başlamış.

İsmini neden yazmadığımı sorduğunuzu duyar gibiyim. Hem reklam olmasın hem de incinmesin bu genç arkadaşımız diye… Ortak arkadaşları vasıtası ile Miami’de bir partide tanışan Sistine Rose Stallone ile baş harfi “U” olan bir ünlü iş insanımız kısa sürede büyük aşk yaşamaya başlamışlar.

Hatta genç arkadaşımız sosyal medyasına Sistine ile fotoğraflarını bile koymuş. Fakat kısa bir süre sonra bu aşkı öğrenen Rocky ve Rambo karakterleriyle tanınan Sylvester Stallone, kızını uyararak bu ilişkiyi bitirmesini söylemiş. Durum böyle olunca da bu ilişki gün yüzüne çıkmadan bitmek zorunda kalmış. Çocuklarına düşkünlüğü ile bilinen Sylvester Stallone, kızları 27 yaşındaki Sophia Rose Stallone ve 25 yaşındaki Sistine Rose Stallone’ye kendilerini koruması için askeri eğitim verdirmişti.