HomeMagazinNilgün Belgün’ün büyük pişmanlığı: Ayten Abla’nın kahvesine tükürmek hoş değildi

Nilgün Belgün’ün büyük pişmanlığı: Ayten Abla’nın kahvesine tükürmek hoş değildi

Nilgün Belgün’ün büyük pişmanlığı: Ayten Abla’nın kahvesine tükürmek hoş değildi

Son dönemde yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Nilgün Belgün, ‘İkilemli’ sorulara yanıt verdi. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Nilgün Belgün, eski kayınvalidesi Ayten Alpman’ın kahvesine tükürdüğü için pişman olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu Nilgün Belgün, Hürriyet’ten Savaş Özbey’e konuştu. ‘Evlilik insan doğasına aykırı’ sözleri ile uzunca bir süre konuşulan Nilgün Belgün, yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Nilgün Belgün, “Şimdi dönüp bakınca hangisi daha büyük pişmanlık: Eşinize ‘erkeğe şiddet’ uygulamanız mı, kızdığınız için kayınvalideniz Ayten Alpman’ın kahvesine tükürmeniz mi?'”sorusuna verdiği yanıtla herkesi şaşırttı. Nilgün Belgün şu yanıtı verdi; “Bir küçük tokattan bir şey olmaz. Tokatın sebebi aldatılmam ve inkar edilmesiyle ilgiliydi. Ama Ayten Abla’nın kahvesine tükürmek hoş değildi. Kızgınlıkla yaptım bir kere, oldu yani. Olmasa iyi olurdu tabii. Söylemesem kimse bilmezdi.”

Daha önce üç kez nikah masasına oturup boşanan Nilgün Belgün, son evliliğinin ihanet yüzünden bittiğini söyledi ve telefonla bağlandığı ‘teve2 Magazin Masası’ canlı yayınında ihanetin detaylarını anlattı.

“ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİMDE ALDATILDIM”
68 yaşındaki oyuncu, “Her eşimle aşık olarak evlendik. İlk evliliğimde birimiz 18, birimiz 20 yaşındaydık. Evlenmek için çocuktuk daha, götüremedik haklı olarak. İkincisinde eşim işimi istedi, büyü bozuldu ve yürümedi” dedi.

Ünlü sanatçı, “Üçüncü evliliğimde aldatıldım. Gözümün önünde oldu bütün olaylar. Arkadaş grubuyduk ve her yere birlikte gidip geliyorduk. Bu arkadaş grubundan biriyle beni aldattı ve evliliğimiz bu sebeple bitti. Maalesef arkadaşımdı aldattığı kişi. Aştık bu konuları, unuttuk, düşmanlığım yok” şeklinde konuştu.

“EVLİLİK İNSAN DOĞASINA AYKIRI”
İlişkilerdeki ideal erkeği anlatan Nilgün Belgün, “Çok gülen, çok sosyal erkekler iyi koca olmuyor. Erkek ne kadar suratsızsa o kadar dürüst oluyor, suratsız erkekler daha iyi koca oluyor” açıklamasını yaptı.

Usta oyuncu, “Evliliklerimin ömrü hep beş yıl oldu. Üç evlilikten sonra anladım ki evlilik insan doğasına aykırı. Aşık olup evlenmemize rağman eşim birden biri başkasına ilgi duyabildi. Demek ki belli bir süre sonra iki insan birbirinden sıkılıyor, özgürlük istiyor” ifadelerini kullandı.