HomeMagazinNilgün Belgün: Evlilik flört etmeye benzemez!

Nilgün Belgün: Evlilik flört etmeye benzemez!

Nilgün Belgün: Evlilik flört etmeye benzemez!

Nişantaşı’nda sert esen rüzgar nedeniyle elindeki şemsiyesini kontrol etmekte güçlük çeken Nilgün Belgün, evliliğin ciddi bir müessese olduğunu ve artık evlilik defterinin kendisi için kapandığını açıkladı. Usta oyuncu, son evliliğinin eşinin ihaneti yüzünden bittiğini itiraf etmişti.
Nilgün Belgün, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, yeni yıl alışverişine çıktığını, kızları ve torunları için hediye baktığını söyledi.

Yeni yılda müzikli bir komedi oyunu sahneleyeceğini dile getiren Belgün “Bekir Aksoy’la çok güzel, müzikli, komedili, danslı şarkılı bir oyun yaptık. 15 Ocak’ta Akatlar’da sahneye koyacağız. Tiyatronun durumunu iyi görüyorum pandemiden sonra, maskeli maskeli herkes mutlu mesut oturuyor. Kalbimde bir kıpırtı var yeni oyun için” şeklinde konuştu.

“ÇOK GEZEN ERKEKTEN İDEAL KOCA OLMAZ”
Belgün’e, geçtiğimiz günlerde telefonla bağlandığı ‘teve2 Magazin Masası’ programında, “ok gülen, çok sosyal erkekler iyi koca olmuyor. Erkek ne kadar suratsızsa o kadar dürüst oluyor” şeklindeki açıklaması hatırlatıldı.

Ünlü oyuncu, “Haksız mıyım? Evlilik ciddi bir müessese ve bazı kuralları var, ona göre yaşamak lazım. Çok gezen erkekten ideal koca olmaz, bu benim fikrim. Herkes farklı düşünebilir. Ben seçimlerimde pek yanılmam, bakmayın evliliklerimi yürütememiş olabilirim ama eşlerimin hepsi benim için değerli, efendi insanlardı” dedi.

68 yaşındaki sanatçı, “Evlilik kolay bir şey değil, flört etmeye ya da aşk yaşamaya benzemiyor. Bu saatten sonra kızlarım, torunlarım var. Benim için evlilik söz konusu değil, gerek yok” yorumunda bulundu.

“ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİMDE ALDATILDIM”
Daha önce üç kez nikah masasına oturup boşanan Belgün, son evliliğinin ihanet yüzünden bittiğini söylemiş, ‘teve2 Magazin Masası’ canlı yayınında ihanetin detaylarını anlatmıştı.

Usta oyuncu, “Her eşimle aşık olarak evlendik. İlk evliliğimde birimiz 18, birimiz 20 yaşındaydık. Evlenmek için çocuktuk daha, götüremedik haklı olarak. İkincisinde eşim işimi istedi, büyü bozuldu ve yürümedi” demişti.

Nilgün Belgün, “Üçüncü evliliğimde aldatıldım. Gözümün önünde oldu bütün olaylar. Arkadaş grubuyduk ve her yere birlikte gidip geliyorduk. Bu arkadaş grubundan biriyle beni aldattı ve evliliğimiz bu sebeple bitti. Maalesef arkadaşımdı aldattığı kişi. Aştık bu konuları, unuttuk, düşmanlığım yok” şeklinde konuşmuştu.