HomeMagazin‘NİKAHTA GÖRÜŞECEĞİZ…’

‘NİKAHTA GÖRÜŞECEĞİZ…’

‘NİKAHTA GÖRÜŞECEĞİZ…’

İkinci kez evlenmeye hazırlanan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, önceki akşam Kıratlı ailesinin evinde yemekteydi.
Burcu Kıratlı’nın ailesinin Rumeli Hisarı’ndaki evinde yemek yiyen çift, çıkışta araçlarına binerken görüntülendi. Kıratlı için aracın kapısını açan Akçıl, muhabirlerin sorularını “Pazartesi görüşeceğiz” diyerek yanıtlamadı. Çift, pazartesi günü yeniden nikâh masasına oturacak.

AŞK YENİDEN
Aralık 2018’de Amsterdam’da dünyaevine giren Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, 9 ay sonra boşanmıştı. Ancak bir süre sonra barışan ikili, yeniden aynı eve taşınarak ilişkilerine bir şans daha vermişti. Hatta Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’ya Paris’te evlenme teklifi etmiş, ikinci kez nikâh masasına oturmaları beklenirken, çift yeniden ayrılmıştı. Bir dargın bir barışık ikili nikah masasına oturmaya karar verdi.

Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte, Burcu Kıratlı’nın evine gitti. İkinci kez kız istemetöreni gerçekleşti. 22 Şubat’ta evlenmeye karar veren ikilinin nikâh şahitliğini ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ünlü sanatçı Sibel Can üstlenecek. Pandemi koşulları nedeniyle küçük bir davetli grubu eşliğinde evlenecek olan Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl balayına Como Gölü’ne gidecek.

Nikâhta görüşeceğiz Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı 22 Şubatta evleniyor...