HomeTv dünyasiNesrin Cavadzade: Çekimler çok keyifli geçiyor!

Nesrin Cavadzade: Çekimler çok keyifli geçiyor!

Nesrin Cavadzade: Çekimler çok keyifli geçiyor!

Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Show TV‘de ekrana gelecek olan ‘Üç Kuruş‘ dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Cavadzade, “Çekimler çok güzel ve keyifli geçiyor, çok eğleniyorum” dedi.


Sabahın erken saatlerinde alışveriş turuna çıkan Cavadzade, basın mensuplarını fark edince kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Show TV’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanan yeni dizi ‘Üç Kuruş’un oyuncu kadrosunda yer alan 39 yaşındaki oyuncu, “Çok güzel ve keyifli geçiyor, çok eğleniyorum.” ifadelerini kullandı.

“URAZ ÇOK KEYİFLİ BİRİSİ”

Dizideki partneri Uraz Kaygılaroğlu hakkında da konuşan Nesrin Cavadzade, “Uraz çok iyi ve keyifli birisi, tabii saçlarıyla Ciguli’ye dönmüş.” diyerek kahkaha attı.
Daha sonra vale ücretini ödemek için gittiği kulübede görevli yerine köpek gören Cavadzade, gözlerine inanamadı. Ortaya keyifli görüntülerin çıkmasına neden olan eğitimli köpek, ünlü oyuncuya aracının kartını uzattı

ÜÇ KURUŞ’ BİZİ KENDİMİZLE YÜZLEŞTİRECEK”

Öte yandan ‘Üç Kuruş’ta ‘Bahar’ karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Nesrin Cavadzade, “Her pazartesi akşamı, bizi kendimizle yüzleştirecek, ‘Hiç yapmadım diyebilir miyim?’ diye kendimize soracağımız dizimizin bir an önce sizlerle buluşması için gün sayıyoruz. Çok mutlu ve çok heyecanlıyız.” ifadelerini kullanmıştı.