HomeMagazinMeltem Miraloğlu üvey oğluyla davalık!

Meltem Miraloğlu üvey oğluyla davalık!

Meltem Miraloğlu üvey oğluyla davalık!

Hayat Devam Ediyor‘ dizisinde çocuk gelin rolüyle tanınan oyuncu Meltem Miraloğlu, yine evliliğiyle gündemde. Kendisinden 48 yaş büyük 82 yaşındaki ABD’li Patrick Grady ile evlenip ABD‘ye yerleşen Miraloğlu’nun başı üvey oğluyla derde girdi.

Meltem Miraloğlu, Amerika’ya yerleşmesinin ardından kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile evlenmişti. Miraloğlu’nun Amerika’da yaşadığı süreçle ilgili ortaya çıkan detaylar sık sık gündem oluyor.

SON MODEL OTOMOBİL HEDİYE ETTİ
Geçtiğimiz aylarda evden kaçan oyuncuyu ikna etmek isteyen eşinin ona kırmızı renkte son model bir otomobil hediye ettiği konuşulmuştu. Miraloğlu’nun ayrıca ABD’li kocasına vasiyet yazdırdığı ve Patrick’in öldükten sonra tüm mal varlığının kendisine bıraktığını da iddia etmişti.

Meltem Miraloğlu’na Dava Açtı!

İddiaya göre “Patrick’in öz oğlu hem üvey annesi Meltem Miraloğlu’na, hem de öz babasına dava açtı. Babasının yaşlılık ve aile düzenini bozacak yaşam tarzı içinde olduğunu mahkemeye sunan öz oğlu, babasının hayatını ve parasını kontrol etmek için Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne başvurarak vasilik ve vasiyet iptal davası açtı…”Patrick’in oğlu Meltem’in sadece babasının parası ve Green Card için evlendiğini ekleyerek, babasının Meltem’e bıraktığı servet için yazdığı vasiyetin iptalini de istedi.” ifadelerini kullandı.