HomeTv dünyasiNe olursa olsun, yaptığınız her işte “Güzellik Olsun”

Ne olursa olsun, yaptığınız her işte “Güzellik Olsun”

Ne olursa olsun, yaptığınız her işte “Güzellik Olsun”

Bu mottoyla yola çıktık. Hayatımızın her anında, yaptığımız her işte, vizyonumuzda, misyonumuzda, enerjimizde temel ihtiyaç; en güzelini hedefleyen bi iş olsun istedik.


Bu programda insanlar; kendilerine gerekli olan her alanda ve konuda bilgi sahibi olup, uzman ve deneyim sahibi insanlardan da örnekler görerek, hayatlarına uyarlayıp, yönlenecekler.

Belki de hayatlarının dönüm noktasında insanları doğru kararlar vermeye teşvik edecek. Çeşitli sektörlerden uzman konuklar, başarı hikayeleri, sanat ve iş dünyasından ünlü konuklarla, dopdolu içerikli, faydalı bir program planlıyoruz.


Başarılı ve güzel sunucunuz Semra Güzel Beyaz Tv ekranlarında hafta sonlarının nabzını tutuyor. Cumartesi günleri “Gün Bugün’de sağlık ve ekonomi alanında çok özel konu ve konuklarla harika bir yayın çıkarırken, pazarları da başarılı iş insanı, Türkiye’de ve Almanya’da güzellikten, sağlığa ve eğitime birçok alanda istihdam sağlayan başarılı İş İnsanı; Kemal Çakır ile birlikte Güzellik Olsun” programıyla ekranlarda yerini alıyor.

Programda güzellik bölümünde; her hafta kadınların ilgisini çekebilecek makyaj, cilt bakımı, saç tasarımı gibi konular uygulamalı olarak anlatılacak. Mutfak bölümünde; her hafta şefimiz sağlıklı yemekler ve içeceklerle, diyet tarifler verecek. Ayrıca her hafta alanında başarılı bir konuk stüdyomuzda ağırlanacak.

Programı hayata geçiren biz de “Lotus Medya” olarak yılların bilgi ve tecrübesiyle oluşturduğumuz, keyifli ve insanlarda iz bırakacak bu yeni formatımızın yolunun açık olmasını diliyor, gönül rahatlığıyla izleyiciye sunuyoruz.