HomeTv dünyasiBeyaz Tv’nin Büyük Beğeni Toplayan Programı: ‘Güzellik Olsun’

Beyaz Tv’nin Büyük Beğeni Toplayan Programı: ‘Güzellik Olsun’

Beyaz Tv’nin Büyük Beğeni Toplayan Programı: ‘Güzellik Olsun’

Adındaki Güzelliği programına da taşıyan, güzel olan her işi, her konuyu başarılı bir ekiple sunuculuğunu yaptığı “Güzellik Olsun” programında  işleyen Semra Güzel, sunuculuk ve oyunculuk haricinde çok farklı da bi meslekte yıllardır hizmet vermekte.

Ekranların sevilen yüzü olan Semra Güzel, aynı zamanda Uzman Estetisyen ve Kalıcı Makyaj Uzmanlığı yapmaktadır. Yıllarca kendi işletmesinin yöneticiliğini yaparken, önemli firmalarının da temsilciliğini yürüttü. Şu anda da programı birlikte modere ettiği yurtiçinde ve dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden İş İnsanı Kemal Çakır bünyesinde bu anlamda  mesleğine devam etmektedir.

Geçtiğimiz hafta programda uzmanı olduğu konular  ile ilgili çok değerli bilgiler verdi. Uygulamalı olarak kadınlara kalıcı makyaj teknikleri ve doğru uygulamalarla ilgili örnekler gösterdi.

Güzellik olsun; içinde güzellik olan her konuda alanında uzman konukları ağırlayan bir televizyon programı. Yılların deneyimi ve bilgisiyle Semra Güzel de zaman zaman programda bilgisini paylaşacak.

Güzellik Olsun her pazar saat14.50′ de Beyaz Tv’de.