HomeMagazinİMPARATOR’UN SARAYINDAN HÜLYA AVŞAR’A MAVİ MAVİ

İMPARATOR’UN SARAYINDAN HÜLYA AVŞAR’A MAVİ MAVİ

İMPARATOR’UN SARAYINDAN HÜLYA AVŞAR’A MAVİ MAVİ

BVS Group’un amiral gemisi olan Türk gazino kültürünün büyük markası Günay Restaurant, Ankara ve Yalıkavak’tan sonra İstanbul’daki Günay’ın yenilenen haliyle kapılarını açtı.

İmparator İbrahim Tatlıses 12 yıl aradan sonra 17 Aralık Cuma günü Günay ile gazino sahnesine büyük bir dönüş yaptı. Uzun süre sonra Günay’da sahneye çıkan Tatlıses için tasarımı mimarlar tarafından yapılan, yeniden revize edilen Günay Sahnesi yurt dışından getirilen ışık ve sahne sistemleriyle göz kamaştırdı. Günler öncesinden rezervasyonları dolan İbrahim Tatlıses konseri için Günay’ın oturma kapasitesini %25 artırarak konuklar ağırlandı. İğne atsan yere düşmez deyimimin yaşandığı gecede Tatlıses 2 saat sahnede kaldı. İmparator Tatlıses “Bebeğim, Haydi Söyle, Sarhoş, Bir Kulunu Çok Sevdim, Yalan” gibi dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirdi.

“Hülya Avşar canımı istesin canımı veririm, onun mavi gözleri için seslendiriyorum” diyen İmparator, “Mavi Mavi” şarkısını Hülya Avşar için seslendirdi. Sahneden sevenlerine seslenen ünlü sanatçı, “12 sene sonra Günay sahnesindeyim. Sizlerle buluşmak ömrüme ömür kattı. Günay Restoran sahiplerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim” dedi.

18 Aralık Cumartesi günü ikinci gala konserini yapacak olan İmparator İbrahim Tatlıses’i sırasıyla 24 ve 25 Aralıkta Ebru Gündeş, 31 Aralık yılbaşı gecesi ise Ajda Pekkan Günay Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak. Tatlıses, 24 Aralık Cuma günü ise Ankara’daki Günay Sahnesi’nde olacak.