HomeMagazinMAITRE GIMS DÜNYA KUPASI PROVASINI BODRUM’DA YAPTI

MAITRE GIMS DÜNYA KUPASI PROVASINI BODRUM’DA YAPTI

MAITRE GIMS DÜNYA KUPASI PROVASINI BODRUM’DA YAPTI

MAITRE GIMS DÜNYA KUPASI PROVASINI BODRUM’DA YAPTI

BODRUM’DA MAİTRE GİMS İZDİHAMI

”RAPİN ASİ ÇOCUĞU”NDAN İZ BIRAKAN PERFORMANS

Dünyaca ünlü Fransız rapçi Maitre Gims önceki akşam Bodrum Gümbet’teki B1 Clup’ta sevenleriyle buluştu.

Tüm rezervasyonları günler öncesinden tükenen etkinlik için saatler öncesinden mekan kapısında beklemeye başlayan dünyaca ünlü yıldızın hayranları, bu bekleyişleri esnasında ”Maitre” tezahüratları ile Bodrum’u inlettiler. Hazırlıkları günler önce başlayan kapalı gişe performans için son kez şanslarını denemek isteyen çok sayıda Maitre Gims hayranları ise tıka basa dolan mekan dolayısıyla büyük üzüntü yaşadılar.

Türkiye’de ilk kez sahne alan Türkçe ” Merhaba ” diyerek sahneye çıkan Gims , kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 2.500 kişi ile birlikte sevilen şarkılarını hep bir ağızdan seslendirildi.

Kasım ayında düzenlenecek olan Katar’daki Dünya Kupası’nın müziğini de yapacak olan Gims , sahnesine Türkçe ” Bu harika bir dünya kupası provası oldu. Türkiye’yi ve bu geceyi asla unutmayacağım. En kısa sürede yeniden bir araya geleceğiz. Teşekkür ederim Bodrum ” diyerek alkışlar eşliğinde sahnesini noktaladı.
Yoğun istek üzerine bir gece sonra ikinci kez sahneye çıkan ünlü Fransız şarkıcı B 1 Clup Ün sahibi Resul Ergin’e kendisine gösterdikleri ilgi alaka ve misafirperverlik için teşekkür etti.