Homeİş DünyasıMaison de Mara’dan yaz aylarına yeni ürünler…

Maison de Mara’dan yaz aylarına yeni ürünler…

Maison de Mara’dan yaz aylarına yeni ürünler…


İç Mimar-tasarımcı Büşra Turan ile İşletmeci-Malzeme uzmanı Esra Çam tarafından 2020’de kurulan Maison de Mara, İstanbul merkezli bir ev dekorasyonu ve mobilya tasarımı markası olarak kuruldu.

Maison de Mara geçtiğimiz aylarda da Almanya’nın en popüler tasarım mağazası Stilwerk’e ilk Türk markası olarak dahil oldu. Benzersiz ürünlerinin yanı sıra müşterilerin isteklerini, motivasyonunu ve değerlerini ön planda tutarak onları Mara ekibinin ilhamı, sanatı ve uzmanlık alanıyla birleştirerek kişiselleştirilmiş ürünler geliştirip sunuyor. Tüm ürünleri ve detayları özenle seçilmiş üst düzey uzmanlar tarafından geliştirilmekte olan markanın en beğenilen ürünlerinden biri olan Nafiah/Shongul adını verdikleri tekli koltuklarını dış mekanlar için yaza hazırladılar. 


NAFIAH/SHONGUL; konforu ön planda tutan özel tasarım tekli koltuk modeli tüm sadeliği ile dikkat çekiyor. Sade olduğu kadar göz alıcı bir tasarıma sahip lüks tekli koltuk modeli markanın ana koleksiyonunda farklı kumaş ve renk alternatifleri ile sizlere sunulmakta. Yumuşacık bukle kumaş, sıcacık etkisiyle yün dokuma tüvit kumaş ve suni deri çeşitleri olmak üzere üç farklı kumaş ve renk kartelası arasından seçim yapma özgürlüğüne sahip olan müşterilerine, Maison de Mara bir de yaz koleksiyonu ekledi.

Dış mekanlarınız için  göz alıcı  kumaş ve renk seçeneklerine sahip olan koleksiyon bahçelerinize tek bir dokunuş ile renk katmaya hazır. Lüks, konfor ve özgünlüğün bir araya geldiği NAFIAH/SHONGUL tekli koltuk sevdikleriniz ve sizin için “çok özel bir hediye” anlamını verdikleri parça olarak markanın koleksiyonu tamamlamaya devam ediyor.