HomeTv dünyasiLeyla İle Mecnun Dizisinde Gerginlik!

Leyla İle Mecnun Dizisinde Gerginlik!

Leyla İle Mecnun Dizisinde Gerginlik!

10 yıl aradan sonra yeniden çekilmeye başlanılan Leyla ile Mecnun dizisinde Cengiz Bozkurt ile Ahmet Mümtaz Taylan’ın birlikte sahnelerinin olmaması merak konusu olmuştu. İki oyuncunun 9 yıldır küs oldukları ortaya çıktı.

Leyla ile Mecnun dizisinin iki sevilen oyuncusu arasında sorun çıktı. Ahmet Mümtaz Taylan’ın sorun çıkarttığı ve yardımcı yönetmen Çağatay’ın yüzüne telefon fırlattığı, kendisini sete götüren ve yolu uzattığı için şoförü ağlama noktasına getirdiği iddia edildi.

Tüm Set Dinledi

Setten edindiğim bilgiye göre çalışanın işi bırakmak istemesinin ardından yönetmen Onur Ünlü, Taylan’a çok sinirlendi ve yürütücü yapımcısı İsmail İçen, Taylan’ı karavana konuşmaya davet etti. İçen, kimsenin setten kovulmayacağını ve Taylan yüzünden iş bırakmayacağını,  gidecek bir insan varsa onun da kendisi olduğunu açık bir şekilde Ahmet Mümtaz Taylan’a iletti. Karavandaki bu konuşmanın Taylan’ın mikrofonunun açık kalması yüzünden birçok set çalışanının kulaklıklardan da dinlendi. Ali Atay ve Serkan Keskin’in de yaşanan bu durumlardan dolayı rahatsızlıklarını dile getirmesi üzerine durum Exxen yönetimine iletildi. Exxen yönetiminin “Leyla ile Mecnun”u seyirciye tam kadro diye lanse ettikleri için Taylan’ın ayrılığının seyirciyi olumsuz etkileyeceğini belirterek teklifi kabul etmediği konuşuluyor.