HomeMagazinKuruçeşme “ Bôaz” Da muhteşem Lansman

Kuruçeşme “ Bôaz” Da muhteşem Lansman

Kuruçeşme “ Bôaz” Da muhteşem Lansman

Uraw Cosmetıcs’den muhteşem gece

Yeni ürünleri BB Cream ‘#Seninleherşeyehazırım’ sloganı ile çıkaran ve reklam yüzü olarak Özge  ulusoy ile anlaşan Servet şerifoğlu gece de bir çok ünlü isimi bir araya getirdi. Lansmanın ev Sahipliğini Boğazın inci mekanı olan Ünlü işletme “ Bôaz “ oldu.

Gecenin Bir diğer süprizi Ünlü dj Mert yenidünya konukları doyasıya eylendirdi.  Genç iş adamı Servet şerifoğlu  sahibi olduğu Uraw Cosmetics “ Reklam filmi için büyük bir ekip ile çalıştık. Yönetmenimiz Özgür karekaya ve Özge ulusoy ile çalışmak çok keyifliydi. Şimdi sırada çok daha iddalı bir süpriz hazırlıyoruz;  yeni ürünümüz için reklam filmimiz için startı verdik. “dedi. Geceyi bir çok yıldız isim ile bitiren başarılı iş İnsanı “ şimdiye kadar çıkarılmış en iyi ürün olduğunu söleyebilirim ürünümüze çok güveniyoruz diyerek Ekledi 

Geceye Berkay Şahin, eşi Özlem Ada Şahin’le katılırken oyuncu Melisa Döngel’de Ulusoy’u yalnız bırakmadı. Firmanın yetkilisiyle kamera karşısına geçen Ulusoy, ”Çok güzel uzun bir yola çıktık, reklamlar çektik. İşbirliğimiz devam edecek” diye konuştu. 

Özge Ulusoy
Enes Batur