HomeUncategorizedKLEIN GARTEN 26 MAYIS’DA AÇILIYOR

KLEIN GARTEN 26 MAYIS’DA AÇILIYOR

KLEIN GARTEN 26 MAYIS’DA AÇILIYOR

İstanbul’da yaza damgasını vuran şehrin “gökyüzü bahçesi” Klein Garten, 26 Mayıs Cuma günü, Beyoğlu Tepebaşı’nda yeniden kapılarını açıyor. İyi müzik ve eğlencenin adresi Klein’in yazlık terasında bu yıl da elektronik müziğin en iyi isimleri, akşam üstü partilerinden günün ilk saatlerine kadar müzik severlerle buluşacak. Yenilenen menüsüyle de oldukça iddialı olan Klein Garten’a gelenleri, nefis lezzetler ve unutulmaz performanslar eşliğinde yine müthiş bir yaz bekliyor.

İstanbul’da iyi müzik ve eğlencenin adresi Klein’ın yazlık terası Klein Garten, 26 Mayıs Cuma günü Beyoğlu Tepebaşı’nda yeniden kapılarını açıyor. Geçen yaza damgasını vuran ve sıcak yaz akşamlarının en sevilen mekanı olan Klein Garten’da, yerli ve yabancı en iyi Dj’ler sabahın ilk ışıklarına kadar setin başında olacak. Klein Garten’da Pazar günleri 18:30’da başlayan ve Dj’lerin o güne özel setleriyle büyük ilgi gören “sunset” partilerle eğlence kaldığı yerden devam edecek.

Yaz gecesi rüyası
Yaz boyunca Christian Löffler, Valeron, Goldcap, Akumandra, Britta Unders, Lee Burridge, Lost Desert, All Day I Dream, Oliver Koletzki, Elfeberg, Still Vor Talent Showcase, WhoMadeWho, Sabo ve Sol Selectas Showcase gibi elektronik müzik dünyasının en iyileri yine Klein Garten’da müzikseverlerle buluşacak.

Yeni menü
Bu yıl yenilenen menüsüyle kendi mutfağından çıkan özel lezzetler de oldukça iddialı olan Klein Garten, Haliç manzaralı muhteşem terasında, eşsiz gün batımı keyfiyle konuklarını ağırlayamaya başlayacak. Her Pazar da hafta sonuna özel sunset party’lerde şehrin ritmi yine Klein Garten’da olacak.