HomeUncategorizedKENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN VEFA

KENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN VEFA

KENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN VEFA

Kenan İmirzalıoğlu, 'Ezel' dizisindeki 'Ramiz Dayı'sı Tuncel Kurtiz’e vefasını yine gösterdi. Yakışıklı oyuncu, düğününde nikah şahidi yapmak istediği merhum sanatçının yerine eşi Menend Kurtiz’e teklif götürdü.

Yardımsever kişiliğinin yanı sıra vefakarlığıyla da bilinen Kenan İmirzalıoğlu, ustası Tuncel Kurtiz'i unutmadı.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; bir döneme damgasını vuran 'Ezel' dizisinde birlikte rol aldığı Kurtiz'in 2013 yılında vefat etmesiyle büyük üzüntü yaşayan İmirzalıoğlu'nun, "Evlenince nikah şahidim sen olacaksın" dediği merhum Tuncel Kurtiz'in yerine eşine teklif götürmesi takdir topladı.    

DUYGULANDIRAN TEKLİF

Güzel oyuncu Sinem Kobal ile iki gün sonra Cunda'da evlenecek olan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz'in eşi Menend Kurtiz'i özel olarak davet etti.

Oyuncu, sık sık arayıp sorduğu Menend Hanım'a "Nikâh şahidim olursanız çok mutlu olurum. Tuncel baba vefat etmeseydi nikâh şahidim olacaktı" teklifinde bulundu. Gözleri dolan Menend Hanım'ın da oyuncuya "Çok teşekkür ederim törene seve seve katılacağım. Şahitlik için bana gelene kadar daha yakınların vardır. Beni çok onurlandırdın" cevabı verdiği öğrenildi.