HomeMagazinJennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez düğün yapacak

Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez düğün yapacak

Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez düğün yapacak

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in cumartesi günü Las Vegas’ta gerçekleştirilen sade düğünlerinin ardından ailelerin ve arkadaşlarının katılımıyla yeni bir tören düzenleyecekleri öne sürüldü.

EVLİLİK TEKLİFİNİN DETAYLARINI ANLATTI

Geçtiğimiz aylarda nişanlanarak ilişkilerini resmiyete döken ünlü çiftten Jennifer Lopez, internet sitesi için kaleme aldığı yazıda; 49 yaşındaki sevgilisi Ben Affleck’in kendisine nerede ve nasıl evlilik teklif ettiğini anlattı. Ünlü şarkıcı, sevgilisi Affleck’in kendisine; ‘dünyada en sevdiği yerde’ yani köpükler içindeki banyoda dinlendiği sırada evlenme teklif ettiğini açıkladı. Lopez, “Çok süslü, gösterişli bir şey değildi. Ama hayal edebileceğim en romantik şeydi. Sadece sessiz, sakin bir cumartesi gecesi, evde iki insan birbirleri için hep orada olacaklarına dair söz veriyorlar. İki şanslı insan. Gerçek aşk için ikinci şansa sahip olan iki insan” diye yazdı.

HAZIRLIKSIZ YAKALANDIM’

Ben Affleck’in hiç beklenmedik bir anda diz üstüne çöküp kendisini evlenme teklif ettiğini belirten şarkıcı, tamamen hazırlıksız yakalandığı dile getirdi. “Gözlerinin içine bakarken hem gülüyor hem ağlıyordum ve aynı zamanda 20 sene sonra aynı şeyin yaşanmasını idrak etmeye çalışıyordum” diyen Latin şarkıcı, dilinin tutulduğunu belirtti. Şarkıcı, 49 yaşındaki oyuncunun “Bu bir evet mi?” sorusuna “Evet, tabii ki evet!” diye cevap verdiğini açıkladı.

‘YEŞİL ŞANSLI RENGİMDİR’

“Bana yüzüğü verdi, yeşil bir elmastı. Yeşil benim hem en sevdiğim hem de şanslı rengimdir” diyen Jennifer Lopez, gerçek aşkıyla ikinci bir şans yakaladığı için mutlu olduğunu belirtti. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen ve ikinci baharlarını yaşayan ikili, aşklarını bu kez nikah masasını taşıdı.

‘YÜZÜKLERİMİZİ HAYATIMIZIN SONUNA KADAR TAŞIYACAĞIZ’

Ünlü şarkıcı Lopez, hayranlarına gönderdiği email ve blog yazısında Affleck ile evlendiğini doğruladı. Lopez, Instagram’dan bir fotoğrafıyla duyurduğu evliliğine dair, “Yaptık. Aşk çok güzel. Aşk çok müşfik. Ve anlaşılan o ki aşk sabırlı. Hem de 20 yıl boyunca” sözlerini kaleme aldı. Lopez, düğünlerine dair ise şunları yazdı…

“Tam da istediğimiz gibi oldu. Gece Vegas’a uçtuk, evlilik cüzdanı için diğer çiftlerle beraber sıraya girdik, dünyanın düğün başkentinde herkesle aynı yolculuğu gerçekleştirmiş olduk. Hayal edebileceğiniz en iyi şahitlerle, eski filmden bir elbise ve Ben’in dolabından bir ceket ile küçük bir şapelde kendi yeminlerimizi dile getirdik, hayatımızın sonuna kadar taşıyacağımız yüzüklerimizi birbirimize verdik.”

İKİNCİ DÜĞÜN

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in cumartesi günü Las Vegas’ta gerçekleştirilen sade düğünlerinin ardından ailelerin ve arkadaşlarının katılımıyla yeni bir tören düzenleyecekleri öne sürüldü.