HomeMagazinHakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem yıllar önce anlatmış… “Çocuğu isteyen Selçuk’tu”

Hakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem yıllar önce anlatmış… “Çocuğu isteyen Selçuk’tu”

Hakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem yıllar önce anlatmış… “Çocuğu isteyen Selçuk’tu”

Selçuk Ural’ın “Hakan’ın annesiyle tek gecelik birlikte oldum. Yıllarca ona sahip çıktım ama artık görüşmüyoruz” sözlerinden sonra Hakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem’in yıllar önce verdiği röportaj gündeme geldi.

“Antalya dönüşü yeniden iyileşti. Tarabya’da bir arkadaşın evinde kalmaya başlamıştık. Çalışmıyordu artık. Yalnız benimle beraberdi. Benim yüzümden işini ihmal ediyordu. Canım istakoz istedi diye elbisesini, saatini sattığını bilirim. Çok fedakarlıklar yaptı.

Aklına geldi dövdü. Karakolluk olduk. Hep kıskandığı biri vardı. Aziz Prens’e ilgim olduğunu sanıyordu. Son zamanlarda çok içiyordu. Eve geç geldiği bir gece ‘Artık ayrılalım’ dedi. Ayrıldık. O Motel 33’e ben bir arkadaşımın evine gittik. Oraya da gelmeye başladı.

“Çocuğun erkek olmasını istiyordu. At yarışlarında ona isim aradı. Sonunda Hakan olacak dedi. Kız olursa ben de Hansel koyacağımı söyledim. Kabul etti. Ankara’da artık beraber olmamızın imkansız olduğunu, çocuğun bütün ihtiyaçlarını temin edeceğini fakat evlenemeyeceğini söyledi. ‘Bütün kadınlardan intikam alacağım. Bunu sen öğrettin’ diyordu. 8 gün kaldıktan sonra Ankara’dan umutları kırılmış olarak döndüm. Her gece telefonla konuştuk. Para göndereceğini vaat ettiği halde yollamadı. İstanbul’a döndükten sonra çocuğu inkar etti.

‘Çocuk benden değil’ diye gazetelere demeç verdi. Oysa çocuğun olmasını isteyen Selçuk’tu. ‘Bana görünme, karşıma çıkma. İstediğin yardımı yaparım’ diye haber yolladı. Ne o beni aradı, ne ben onu…”