HomeMagazinİrem Derici’den yine olay yorum ve paylaşım! Her şeyi tiye alıyor!

İrem Derici’den yine olay yorum ve paylaşım! Her şeyi tiye alıyor!

İrem Derici’den yine olay yorum ve paylaşım! Her şeyi tiye alıyor!

Şarkıcı İrem Derici, yine çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu. Derici göğüs estetiğine 4000 euro (45 bin TL) harcadığını söyledi.Dudağı dışında pek çok yerinde estetik olduğunu her fırsatta çekinmeden söyleyen Derici bu sefer de göğüsleriyle ilgili yaptığı bir yorumla haber oldu.Derici, “4 bin euro (45 bin TL) verdim diye …. mikrofon uzatıyorum” dedi.

Ardından Galatasaraylı Diagne’nin Instagram hesabından açtığı canlı yayınına giren İrem Derici, kendini tutamayıp övgüler yağdırdı. Diagne’nin canlı yayınını kendi hesabından kalp ve gülen yüz emojisiyle paylaşan İrem Derici, futbolcunun canlı yayın videosunu Twitter hesabından, “Ne yapıyorsun gül bahçem” notuyla paylaştı.

Dudağı dışında pek çok yerinde estetik olduğunu her fırsatta çekinmeden söyleyen Derici bu sefer de göğüsleriyle ilgili yaptığı bir yorumla dikkat çekti. Derici, “4 bin euro (45 bin TL) verdim diye …. mikrofon uzatıyorum” dedi.

“Ne yapıyorsun gül bahçem”

Galatasaraylı Diagne’nin Instagram hesabından açtığı canlı yayınına da giren İrem Derici, kendini tutamayıp Galatasaraylı futbolcuya övgüler yağdırdı. Daha öncede en beğendiği erkeğin Ryan Donk olduğunu söyleyen İrem Derici, Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mbaye Diagne’nin gece yarısı yaptığı canlı yayında “Kalbimin Tek Sahibine” şarkısını çalmasını paylaştı. canlı yayınını kendi hesabından kalp ve gülen yüz emojisiyle paylaşan İrem Derici, Twitter hesabından, “Ne yapıyorsun gül bahçem” notuyla paylaştı.