HomeMagazinİdris Nebi Taşkan’dan iddialı sözler! ‘Kıvanç Tatlıtuğ’a tipim benzemesin, kariyerim benzesin’

İdris Nebi Taşkan’dan iddialı sözler! ‘Kıvanç Tatlıtuğ’a tipim benzemesin, kariyerim benzesin’

İdris Nebi Taşkan’dan iddialı sözler! ‘Kıvanç Tatlıtuğ’a tipim benzemesin, kariyerim benzesin’

Son dönemin yıldızı parlayan oyuncularından İdris Nebi Taşkan, önceki gün Nişantaşı Dio’da objektiflere takıldı. Taşkan, sosyal medyada özellikle Kıvanç Tatlıtuğ’a benzemeye çalıştığı şeklindeki iddialara cevap verdi.Yakın zamanda ekranlara veda eden ‘Baht Oyunu’ dizisiyle dikkatleri çeken genç oyuncu İdris Nebi Taşkan, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

24 yaşındaki başarılı oyuncu, görüntüsünün Kıvanç Tatlıtuğ’a benzemesi için özel bir çaba göstermediğini söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

“ÖZEL BİR ÇABA DEĞİL” 

“Evet beni Kıvanç abiye benzetenler oluyor, ancak insan insana tabii ki benzer. Özellikle benzeme gibi bir çaba değil tabii bu. Kıvanç Tatlıtuğ’a tipim benzemesin kariyerim benzesin, başka ne isteyebilirim ki?”
Taşkan ayrıca çocukluğundan beri basketbol oynadığını ve son dönemde bir spor salonunda gününün büyük bölümünü boks yaparak geçirdiğini de anlattı.

“BOKS BENİ ZİNDE TUTUYOR” 


Genç oyuncu, boksun şiddet sporu olarak görülmesine ise tepki gösterip şöyle devam etti: “Boks beni bedenen ve zihnen zinde tutuyor. Orada birbirimizi dövmüyoruz ki, spor yapıyoruz…”
“İsteyen herkesle ringde karşılaşırım, isteyen kardeşlerime arkadaşlarıma öğretebilir, yardımcı da olurum. Yeter ki sporun herhangi bir dalına merak salsın gençlerimiz… “Sokakta adam dövmek için boks öğrenilmez. Ben mahalle kültürüyle adabıyla büyüdüm, büyüğümüze saygımız, küçüklerimize sevgimizi eksik etmiyoruz.” Öte yandan geçtiğimiz günlerde Zorlu AVM’de görüntülenen Taşkan, “Yakın zamanda ringlerde olacağım. Profesyonel olarak bir boks maçında yer alacağım. Hazırlıklara başladık, çok heyecanlıyım” açıklamasında bulunmuştu.