HomeGece hayatiİLKER AKSUM’DAN AĞIR SÖZLER: YÜRÜSÜN GİTSİN

İLKER AKSUM’DAN AĞIR SÖZLER: YÜRÜSÜN GİTSİN

İLKER AKSUM’DAN AĞIR SÖZLER: YÜRÜSÜN GİTSİN

Sevgilisi Şeyma Şener’le önceki gün Akmerkez’de sarmaş dolaş görüntülenen İlker Aksum, yapımcıların sosyal medya takipçi sayısına göre başrol oyuncuları seçtiği iddiası hakkında konuştu.
Sevgilisi Şeyma Şener’in alışveriş yaptığı sırada soruları yanıtlayan İlker Aksum, “BKM’yle ‘UFO’ isimli bir film çekimi için Adana’ya gideceğim. Gençlik filmi, çok güzel bir film. Ben ve Dolunay Soysert var, ondan sonrası tamamen gençler ama çok tatlı gençler” şeklinde konuştu.
49 yaşındaki sanatçı, “Adana’da Tarsus-Mersin arası motosiklet yarışı yapan gençler varmış, National Geographic bunların belgeselini çekmiş, Necati Akpınar da ‘biz bunu film yaparız’ diyor ve öyle başlıyor macera” dedi.
“1.5 MİLYON TAKİPÇİ VAR DİYE OYUNCU MU OLACAK?”
İlker Aksum, yapımcıların sosyal medya takipçi sayısına göre başrol oyuncuları seçtiği iddiaları hatırlatılınca çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Ünlü oyuncu, “Bu uzun bir mevzu. Benim gibi kariyer sahibi olmuş birisini, bir yapımcı ‘Instagram’da kaç takipçisi var’ diye bakıp ona göre seçiyorsa yürüsün gitsin” ifadelerini kullandı. “Yeteneği ne yapacağız, ahlakını ne yapacağız, disiplini ne yapacağız? Orada 1,5 milyon takipçisi var diye oyuncu mu olacak? Buna mı geldik? Bizim için de bunu yapıyorlarsa, 25 yılımızı verdik ayıptır yani…”
“Sosyal medya ile ilgilenmiyorum, kaç tane takipçim olduğunu bilmiyorum. Peki şu iddiaya geliyorum; 4 milyon takipçisi olan birisine film yapıyorlar, gişe 300 bin, konu kapanmıştır. 20 milyon takipçisi var dizi yapıyor ve final, ne oldu şimdi?”