HomeMagazinEMINA JAHOVIC: MUSTAFA SANDAL İLE HİÇ GÖRÜŞMÜYORUZ

EMINA JAHOVIC: MUSTAFA SANDAL İLE HİÇ GÖRÜŞMÜYORUZ

EMINA JAHOVIC: MUSTAFA SANDAL İLE HİÇ GÖRÜŞMÜYORUZ

2008-2018 yılları arasında evli olduğu Mustafa Sandal ile yaşadığı nafaka sorunu nedeniyle mahkemelik olan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.
Hayli keyifli olduğu görülen Emina Jahovic, koronavirüsü atlatan çocukları Yaman ve Yavuz’un sağlık durumu hakkında, “İyiyiz, toparladık. Benim koronavirüs sürecim rahat geçmedi ama çocukların gayet iyi geçti” dedi.
“BABAMIN İSTEDİĞİ ŞEY BUYDU”
Jahovic, Sırbistan’daki evini Türk konsolosluğuna kiraya vermesiyle ilgili, “Evet, çok güzel enteresan bir şey oldu. Babam o kadar Türkiye’yi seviyordu ki, o evi iki doktor olarak kendi maaşlarından yapmışlar. Nasıl biliyor musunuz, tuğla tuğla. Orada çalışarak güzel bir ev yaptılar. Türkiye onun kalbindeydi hep. Çok erken vefat etmiş; ben 12 yaşındaydım, Mirsad 17 yaşında” şeklinde konuştu.
“MECBUREN GÖCEK”
Tatil planları sorulan Emina Jahovic, “Göcek’te olacağız mecburen, çocuklardan dolayı, orada büyüdüler. Yaman kitesurf yapıyor Akyaka’da. Bana sorsanız kesin başka yere giderdim de, mecburen oradayım. Göcek’i çok seviyorum ama artık başka yerler de olur. Çocuklar için yaşadığımızda dolayı onlar nerede mutluysa biz de orada” açıklamasını yaptı.
“MUSTAFA SANDAL İLE HİÇ GÖRÜŞMÜYORUZ”
“Eski eşinizle yaşadığınız nafaka sorunlarının yanı sıra Mustafa Bey’le sürekli beraber olmanız sizi rahatsız ediyor mu?” sorusuna Jahovic, “Yan yana değiliz, hiç görüşmüyoruz. Yazın hiç denk gelemiyoruz, enteresan bir şey. Önemli değil yan yana gelsek de, çocuklarımın babası; istesem de istemesem de hayat boyunca benimle. Çok iyi bir baba, ilgili, iyidir. Mahkememiz devam ediyor, çocuklarımızın etkilenmemesi lazım” yanıtını verdi.