HomeMagazinİbrahim Büyükak’tan ‘Çağatay Ulusoy’ açıklaması: O benim üç yıl önceki halim!

İbrahim Büyükak’tan ‘Çağatay Ulusoy’ açıklaması: O benim üç yıl önceki halim!

İbrahim Büyükak’tan ‘Çağatay Ulusoy’ açıklaması: O benim üç yıl önceki halim!

Son dönemde aldığı kilolarla dikkat çeken Çağatay Ulusoy, yakın arkadaşları Çağan Atakan Arslan ve Mustafa Mert Koç ile buluştu. Ünlü oyuncunun değişimi sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. Ulusoy, son haliyle İbrahim Büyükak’a benzetildi. Büyükak’tan bu benzetmeyle ilgili yanıt gecikmedi…

“Adını Feriha Koydum” dizisiyle ünlendikten sonra “Medcezir” ile şöhretini pekiştiren ve ardından “İçerde” ve “Hakan: Muhafız” gibi yapımlarla boy gösteren Çağatay Ulusoy (31), hayranlarını şaşırttı.

Şimdilerde “Yeşilçam”da rol alan ünlü oyuncu, dostları Atakan Arslan ve Mustafa Mert Koç ile birlikte kamera karşısına geçti. Gün geçtikçe kilo aldığı görülen Ulusoy’un son görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.

“İBRAHİM BÜYÜKAK” BENZETMESİ
Geçtiğimiz yıl ‘Barbaros’ dizisinde canlandıracağı ‘Oruç Reis’ karakteri için kilo alan ancak ani bir şekilde projeden ayrıldığını duyuran Çağatay Ulusoy, değişimiyle adından söz ettirdi. Ünlü isim, sosyal medya kullanıcıları tarafından İbrahim Büyükak’a benzetildi.

“HİÇBİR SORUN YOK”
Büyükak, Ulusoy’un son halinin kendisine benzetilmesinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Ünlü oyuncu, “Arkadaşlar sabahtan beri bana bunu yolluyorsunuz ama bence gayet güzel olmuş, hiçbir sorun yok. Ayrıca o fotoğraf benim üç yıl önceki halim. Şu an çok daha zayıfım ama tipte gözle görülür bir değişiklik yok” ifadelerini kullandı.