HomeMagazinEski eşiyle barışan Damla Ersubaşı: Mutlu olmayı tercih ettik!

Eski eşiyle barışan Damla Ersubaşı: Mutlu olmayı tercih ettik!

Eski eşiyle barışan Damla Ersubaşı: Mutlu olmayı tercih ettik!

Mustafa Can Keser ile 4 yıllık evliliğini geçtiğimiz sene sonlandıran oyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz haftalarda eski eşini affetmişti. Ardından mutluluk pozuyla barıştıklarını duyuran çiftten Ersubaşı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile konuya açıklık getirdi.

Bir döneme damga vuran ‘Sihirli Annem’ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle şöhreti yakalayan Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu. Zehra ve Zeynep adında iki kızları olan çift, 2020’de olaylı bir şekilde boşanmıştı. ‘İhanet’ ve ‘şiddet’ iddiaları sonrası yollarını ayıran ikili, birkaç hafta önce aralarındaki buzları eritti.

DAMLA’DAN YENİ AÇIKLAMA
Eski eşiyle barışan Ersubaşı, konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı. Keser ile birlikteliklerine yeni bir şans verdiğini duyuran oyuncu, yayınladığı gönderide şu ifadelere yer verdi:

“BİRLİKTE TEKRAR BİR YOLA ÇIKTIK”
“Kızlarımın babası, hayatımda en çok kıymet verdiğim insanların başında gelen minik kuşum… Birlikte tekrar bir yola çıktık ve bu süreçte ikimiz de birbirimize saygı duymayı ve önem vermeyi öğrendik. Hiçbir hata ve yanlış tek taraflı değildir, payları değişir. Anlaşamadığımız, ortak noktaya varamadığımız konular oldu.”

“Bizim Mustafa ile en büyük ve hatta şu anda baktığımda tek sorunumuz Mustafa’nın öfkesi ve siniriymiş. Bazı şeylerin gerçeği yansıtmadığını her zaman söylemiştim. Şu anda ikimiz de çift terapisine gidiyoruz ve çok mutluyuz.”

“YAŞANDI VE BİTTİ”
Güzel oyuncu, sözlerine; “Mustafa’nın özellikle öfke kontrolünü fark etmesi ve düzeltmek için elinden geleni yapması sevgimi de, saygımı da arttırdı. Hayatta her şey olabilir ve kin tutmak yerine mutlu olmayı seçtik biz. Yaşandı ve bitti… Sizden tek ricam her fikre, her düşünceye insanın saygım var. Sadece lütfen bunu kimseyi kırmadan, üzmeden yapalım. Olur mu? Üslup her şeydir” diye devam etti.

“MİNİK KUŞ GERİ DÖNDÜ”
Öte yandan ünlü çift, barıştıklarını geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurmuştu. Ersubaşı, paylaştığı bu fotoğrafa “Kalbim” notunu düşmüştü. Mustafa Can Keser ise paylaşımın altına “Minik kuş geri döndü” yazmıştı.

Keser ise eski eşi ile verdiği benzer bir pozu, “Mis kokulum, can parçam” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Bu kareye kayıtsız kalmayan Ersubaşı ise gönderiye “Can parçam” yorumunu yapmıştı.

BODRUM’A TATİLE GİTMİŞLERDİ
Ayrıca geçtiğimiz yaz da kızları Zehra ve Zeynep’le Bodrum’a tatile çıkan Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser’in birlikte deniz ve güneşin tadını çıkardığı anlar objektiflere yansımıştı. O dönem ünlü oyuncu, barışmadıklarını söylemiş ve Her zamanki gibi çocuklarımız için bir araya geldik” diye konuşmuştu.