HomeMagazinHazal Kaya-Ali Atay çiftinin oğulları Fikret Ali iki yaşında!

Hazal Kaya-Ali Atay çiftinin oğulları Fikret Ali iki yaşında!

Hazal Kaya-Ali Atay çiftinin oğulları Fikret Ali iki yaşında!

Şimdilerde ‘Misafir’ dizisinde rol alan Hazal Kaya ile kendisi gibi oyuncu eşi Ali Atay’ın oğulları Fikret Ali, iki yaşına bastı. Ünlü çift, çocuklarının doğum gününü bir partiyle kutladı. Kaya, doğum günü fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Kendisi gibi oyuncu Ali Atay’la beş yıllık ilişkisini 2019 yılında evlilikle taçlandıran Hazal Kaya, kısa bir süre sonra da oğlu Fikret Ali’yi kucağına almıştı. Mutlu evlilikleri devam eden çiftin, oğulları iki yaşına girdi. Oğullarının ikinci yaş gününde iş makineleri temalı bir parti düzenleyen Hazal Kaya (31) ile Ali Atay (45), çocukları Fikret Ali’nin doğum gününü kutladı. Misafir dizisiyle uzun yıllar sonra ekranlara geri dönen Hazal Kaya, kutlamadan kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Doğum gününde çekilen fotoğrafları Instagram’da paylaşan güzel oyuncu, gönderisine; “Dikkat Fiko 2 yaşına giriyor! İyi ki doğdun kalbim” notuyla paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa sürede yüz binlerce beğeni ve yorum geldi.Öte yandan birkaç gün önce de Ali Atay ve oğlu Fikret Ali, geçtiğimiz gün İstinyePark’ta objektiflere takılmıştı. Hazal Kaya’nın sette olduğu günü fırsat bilen baba-oğul, keyifle tur atarak alışveriş yapmışlardı.