HomeMagazinHANDE YENER: DEMET AKALIN İLE GEÇMİŞTE ÇOCUKÇA ŞEYLER YAPTIK

HANDE YENER: DEMET AKALIN İLE GEÇMİŞTE ÇOCUKÇA ŞEYLER YAPTIK

HANDE YENER: DEMET AKALIN İLE GEÇMİŞTE ÇOCUKÇA ŞEYLER YAPTIK

Şarkıcı Hande Yener, mekanların açılmasıyla soluğu Asmalımescit’te aldı. Geçtiğimiz gün meslektaşı Berksan’ın yeni açtığı mekana giden Yener, hem arkadaşlarıyla hasret giderdi hem de uzun süre sonra dışarıda yemek yemenin keyfini çıkardı.

“ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN”

Renkli kıyafetiyle dikkat çeken 48 yaşındaki şarkıcı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hande Yener, “Gazetecilerle böyle sohbet etmeyi, kamera ışıklarını özlemiştim. Uzun süredir evlere tıkıldık. Ne konser ne de başka bir şey var. Sahneden insanlara bakmaya, onların şarkılarıma eşlik etmelerine hasret kaldım. İnşallah bugünler de geride kalacak. Pandemi ve virüs sebebiyle birçok sektör işsiz kaldı. Birçok müzisyen kötü durumda. Allah sonumuzu hayır etsin” dedi.

“GEÇMİŞTE ÇOCUKÇA ŞEYLER YAPTIK”

Bir dargın bir barışık olduğu meslektaşı Demet Akalın ile geçtiğimiz sene bir proje yapacaklarını açıklayan Yener, “Demet Akalın ile görüşüyor musunuz?” sorusuna “Evet telefonla da olsa Demet’le görüşüyoruz. Geçmişte çocukça şeyler yaptık. O günleri geride bıraktık. Bir proje yapacaktık araya pandemi girdi. Sadece şarkıyı değil, hayatımızdaki birçok şeyi erteledik” yanıtını verdi.

“ARKAMDAN KONUŞANLARI DUYACAĞIM!”

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’ndaki bir klinikten çıkarken objektiflere takılan Hande Yener, “Arkadaşlar kulağımdaki çınlamadan dolayı şikayetçiyim. Şu anda tedaviye ve ilaçlara başladık. İyi olacağım. Hiçbir şeyi duymuyordum. Resmen dünyam kararmıştı ama artık kendimi iyi hissediyorum. Arkamdan konuşulanları da duyacağım, ona göre. Benim tamamen açık” diyerek, espri yapmıştı.

“BOMBA GİBİ HAZIRLANIYORUM!”

Ünlü şarkıcı, “Hayatınızda yeni gelişmeler var mı?” sorusuna, “Bu yaza bomba gibi hazırlanıyorum. Yeni şarkı, yeni Hande olarak geliyorum” şeklinde yanıt vermişti.