HomeMagazin42 YAŞINDA HAMİLE KALDI, SEVGİLİSİNE TEŞEKKÜR ETTİ

42 YAŞINDA HAMİLE KALDI, SEVGİLİSİNE TEŞEKKÜR ETTİ

42 YAŞINDA HAMİLE KALDI, SEVGİLİSİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Genç sevgilisinden hamile kaldı ve sosyal medyadan ona söyle seslendi “Teşekkürler, benim bir parçam olduğun için.”

TV yıldızı ve model Katie Price 42 yaşında altıncı kez hamile kaldı. Kendisinden 10 yaş genç sevgilisi Carl Woods ile ilk bebeklerini bekleyen Price, mutluluğunu da sosyal medyadan paylaştı. Instagram sayfasında karnının iyice belirginleştiği bir fotoğrafını paylaşan Katie Price “Sağlıklı ve mutlu. Bu hissettiğim en güzel duygu” diye yazdı. Ardından da sevgilisi Carl Woods’a “Benim bir parçam olduğun için teşekkür ederim” diye seslendi.

UZUN SÜREDİR YENİ BEBEK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYORDU
Sürekli geçirdiği estetik operasyonlarla gündemde olan Katie Price, bir süre önce sevgilisinden de bir bebek sahibi olmak istediğini açıklamıştı. Bu, son dönemlerde zor günler geçiren Katie Price için de büyük bir mutluluk kaynağı oldu.

ZOR GÜNLER
Katie Price, bir süre önce ehliyeti elinden alınıp, otomobil sürmesi yasaklandığı halde aracıyla yolda giderken yakalanmıştı. Price bu yüzden yakın zamanda sorgulanmaya hazırlanıyor.

SIK SIK TÜRKİYE’YE GELİYORLAR
Katie Price ve sevgilisi Carl Woods bir süredir mutlu bir ilişki sürdürüyor. Çift, zaman zaman tatil için Türkiye’ye de geliyor.

BEŞ ÇOCUK ANNESİ
Katie Price, bugüne kadar farklı ilişkileri ve evliliklerinden beş çocuk sahibi oldu. En büyük çocuğu Dwight Yorke ile evliliğinden dünyaya gelen 18 yaşındaki Harvey. Peter Andre ile evliliğinden 15 yaşında Junior ve 13 yaşında Princess adlı iki çocuğu var. Katie Price, eski eşi Kieran Hayler’dan da 7 yaşında Jett ve 6 yaşında Bunny adında iki oğlu bulunuyor.

2021/03/1616140567_6054479a4e3fe019245f2b29.jpg